IV edycja Kongresu HR

18 marca 2020 w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR
Kongres HR to impreza edukacyjna, dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. 

Czytaj więcej

Game Learning - narzędzia rozwojowe przyszłości

Czy grywalizacja to przyszłość szkoleń? Jak wygląda proces szkoleń  wspierany przez gry szkoleniowe i poszkoleniowe? Jakie efekty przynoszą szkolenia oparte na grach? Na te i inne pytania odpowie V edycja Konferencji "Game Learning - narzędzia rozwojowe przyszłości", która odbędzie się 18 marca 2020 roku w hotelu "WAW Hotel" przy ulicy Dzwonkowej 62 w Warszawie.

Czytaj więcej

Targi pracy Kariera IT w Rzeszowie

Zapraszamy na kolejną edycję branżowych targów pracy Kariera IT w Rzeszowie.
Udział w wydarzeniu jest kwalifikowany – zapraszamy specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych.

 

Czytaj więcej

HR ARENA – wyjątkowe spotkanie praktyków HR w południowo-wschodniej Polsce!

10 grudnia 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce odbędzie się konferencja HR Arena. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do zaczerpnięcia inspiracji dla swoich działań i podzielenia się doświadczeniem z profesjonalistami oraz praktykami zarządzającymi zasobami ludzkimi. HR Arena to połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu. 

Czytaj więcej

Employee Engagement & Retention Summit

Business and HR together- to better answer for employee retention challenge!

20-21 listopada, Hotel RenaissanceWarsaw Airport Hotel

O motywowaniu, budowaniu zaangażowania i retencji powiedziano już prawie wszystko, ale my się tego nie boimy, bo dialog, który inicjujemy będzie zupełnie unikalny: będzie to rozmowa HR i Biznesu:Prezesów, Szefów działów biznesowych oraz HR największych firm, któraodbywać się będzie w formule problems solving.

 

 

Czytaj więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.