HR TECH SUMMIT 2022

14 czerwca 2022 r. odbędzie się największa bezpłatna konferencja innowacji, digitalizacji i rozwoju technologii w obszarze HR

Czytaj więcej

Za nami X edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG

Za nami X edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG

W dniach 17-18 maja br. w Jachrance odbyła się X edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG. Podczas spotkania działów HR poruszone zostały tematy takie jak: Gender Pay Gap, ochrona sygnalistów, zarządzanie relacjami ze związkami zawodowymi, efektywne formy zatrudniania menedżerów, motywowanie pracowników, aspekty pracy zdalnej i hybrydowej, kradzież know-how przez pracowników oraz nowoczesne miejsce pracy.

Czytaj więcej

Konkurs „The Best of Wellbeing 2021”

Praktykuj z nami pozytywność i wysoki poziom wellbeingu ludzi w pracy!

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W KONKURSIE: 𝗡𝗔𝗝𝗟𝗘𝗣𝗦𝗭𝗔 𝗜𝗡𝗜𝗖𝗝𝗔𝗧𝗬𝗪𝗔 𝗣𝗥𝗢𝗪𝗘𝗟𝗟𝗕𝗘𝗜𝗡𝗚𝗢𝗪𝗔 𝟮𝟬𝟮𝟭

Czytaj więcej

Konferencja Wellbeing w Praktyce, 23 marca, Warszawa

Wellbeing w praktyce 2022 to największa w Polsce jednodniowa konferencja skupiająca topowych ekspertów, którzy podzielą się konkretną wiedzą na temat podnoszenia dobrostanu w kontekście osobistym i biznesowym. Konferencja Wellbeing w Praktyce to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego, kto planuje wdrożenie lub zwiększeniu wellbeingu w swojej firmie, uczestnicy dostaną bowiem dużą dawkę wiedzy, inspiracji, narzędzi oraz praktycznych rozwiązań związanych z dobrostanem człowieka w organizacji.

Czytaj więcej

Pracodawcy w pandemii stawiają na nowe technologie - raport “Candidate & Employee Experience"

2020 był rokiem, który pokazał, że szybciej i lepiej w nowych realiach odnaleźli się pracodawcy, którzy byli już technologicznie zaawansowani. Organizacje, które postawiły na nowe technologie zdecydowanie lepiej radziły sobie w pracy w rozproszonych zespołach i procesach HR. W 2021 wdrożenie nowoczesnych technologii w firmach zapewne jeszcze tylko przyspieszy. 

Czytaj więcej

Liderzy motywacji po raz kolejny w Jasionce

Biznes, marketing i motywacja to hasła przewodnie tegorocznej edycji Forum Liderów Rozwoju, organizowanej 2 października w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Gwiazdami konferencji będą: jeden z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce – Łukasz Jakóbiak, ekspert marketingu i social media Rahim Blak, znawca rynku pracy Katarzyna Lorenc, jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu Paweł Preisner, Marcin Rogowski, dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska oraz Piotr Cieszewski, zdobywca Mount Everest.

Czytaj więcej

Lato HR 2020 -8-10 września 2020 „Słodko-gorzki smak przywództwa” - międzynarodowa konferencja dla liderów.

W dniach 8-10 września odbędzie się XI edycja konferencji Lato HR pod hasłem „Słodko-gorzki smak przywództwa, czyli jak być liderem w czasach niepewności”. Bez ruszania się sprzed komputera uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się z ponad 25 prelegentami z Polski i z zagranicy – dyrektorami zarządzającymi, członkami zarządów, dyrektorami HR i dyrektorami odpowiedzialnymi za różne linie biznesowe.               

 

Czytaj więcej

Raport ekspertów Well.hr pt. „Bez stresu! Jak wspierać kondycję psychiczną pracowników”

W związku z epidemią koronawirusa przedmiotem szczególnej troski pracodawców stało się zdrowie fizyczne pracowników. By ograniczyć ryzyko rozprzestrzenienia się choroby, część firm wprowadza na większą skalę pracę zdalną, inne codziennie mierzą pracownikom temperaturę. Chroniąc zdrowie fizyczne zatrudnionych nie zapominajmy, że obecna sytuacja stanowi dla nich również duże obciążenie psychiczne – do codziennego, związanego z pracą stresu dołączyły obawy o zdrowie własne i najbliższych, a czasem także lęk o przyszłe bezpieczeństwo finansowe. Właśnie ukazał się najnowszy raport ekspertów Well.hr pt. „Bez stresu! Jak wspierać kondycję psychiczną pracowników”. 

Czytaj więcej

Dzień porażki - jak uczyć się na błędach

Dzień Porażki to unikalna konferencja krzewiąca kulturę uczenia się na błędach, która jest niezbędna w budowaniu przyjaznego środowiska pracy, otwartości, innowacyjności, odwagi w działaniu i mierzeniu się z własną niedoskonałością. Pokazujemy, że nieumyślne porażki mogą stać się trampoliną do rozwoju.

Czytaj więcej

Forum Liderów Rozwoju

LIDERZY MOTYWACJI PO RAZ KOLEJNY W JASIONCE. Biznes, marketing i motywacja to hasła przewodnie tegorocznej edycji Forum Liderów Rozwoju, organizowanej 19 czerwca w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.

Czytaj więcej

Akademia PR Managera 360o - LEVEL MASTER

Obecni oraz przyszli specjaliści HR w czwartek, 5 marca, będą zgłębiać tajniki skutecznej komunikacji wewnętrznej w firmie. Wszystko za sprawą Akademii PR Managera 360o - LEVEL MASTER, która odbędzie się w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie. To już drugie szkolenie realizowane pod szyldem Akademii Public Relations Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Zainteresowani udziałem jeszcze mają szansę, aby się zapisać.

Czytaj więcej

Forum Zdrowego Biznesu

Biznes oparty na zdrowych praktykach to nic innego jak umieszczenie zdrowia w strategii rozwoju firmy i zarządzanie tym zdrowiem, nie tylko w ujęciu profilaktyki schorzeń, czy eliminacji absencji chorobowych, ale też edukacji, budowania ergonomicznych miejsc pracy, wartości, przywództwa czy relacji międzyludzkich. Tegoroczna edycja Forum Zdrowego Biznesu jest wyjątkowa – spojrzymy na poszczególne filary systemów zarządzania zdrowiem od praktycznej strony, opierając się na doświadczeniach poszczególnych firm.

Czytaj więcej

Konferencja Wellbeing w Praktyce

3 gości specjalnych, 4 bloki tematyczne, przeszło 10 prelegentów i 300 uczestników – te liczby określają jedno z największych tegorocznych wydarzeń dotyczących dobrostanu pracowników. Konferencja Wellbeing w Praktyce to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego, kto planuje wdrożenie lub usprawnienie wellbeingu w swojej firmie.

Czytaj więcej

IV edycja Kongresu HR

21 października 2020 w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR
Kongres HR to impreza edukacyjna, dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. 

Czytaj więcej

Game Learning - narzędzia rozwojowe przyszłości

Czy grywalizacja to przyszłość szkoleń? Jak wygląda proces szkoleń  wspierany przez gry szkoleniowe i poszkoleniowe? Jakie efekty przynoszą szkolenia oparte na grach? Na te i inne pytania odpowie V edycja Konferencji "Game Learning - narzędzia rozwojowe przyszłości", która odbędzie się 18 marca 2020 roku w hotelu "WAW Hotel" przy ulicy Dzwonkowej 62 w Warszawie.

Czytaj więcej

Targi pracy Kariera IT w Rzeszowie

Zapraszamy na kolejną edycję branżowych targów pracy Kariera IT w Rzeszowie.
Udział w wydarzeniu jest kwalifikowany – zapraszamy specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych.

 

Czytaj więcej

HR ARENA – wyjątkowe spotkanie praktyków HR w południowo-wschodniej Polsce!

10 grudnia 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce odbędzie się konferencja HR Arena. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do zaczerpnięcia inspiracji dla swoich działań i podzielenia się doświadczeniem z profesjonalistami oraz praktykami zarządzającymi zasobami ludzkimi. HR Arena to połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu. 

Czytaj więcej

Employee Engagement & Retention Summit

Business and HR together- to better answer for employee retention challenge!

20-21 listopada, Hotel RenaissanceWarsaw Airport Hotel

O motywowaniu, budowaniu zaangażowania i retencji powiedziano już prawie wszystko, ale my się tego nie boimy, bo dialog, który inicjujemy będzie zupełnie unikalny: będzie to rozmowa HR i Biznesu:Prezesów, Szefów działów biznesowych oraz HR największych firm, któraodbywać się będzie w formule problems solving.

 

 

Czytaj więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.