Wszechnica. Ucząca się Organizacja, 26-27 kwietnia, Kraków

Patronat medialny

Zaangażowanie, wizja, misja, poczucie własności – te słowa odmieniane są w dużych firmach przez wszystkie przypadki, a jednocześnie bezlitośnie wyśmiewane w nieformalnych rozmowach i portalach społecznościowych. Czy zabiegi menedżerów i HRowców faktycznie mogą ukształtować postawę pracownika czy też jedyną alternatywą jest oficjalny entuzjazm i kuluarowy cynizm? Czy autentyczne zaangażowanie ludzi w organizacji jest możliwe? Jak je wspierać? 

 

III konferencja Ucząca się Organizacja – dylematy autentycznego przywództwa i zaangażowania zarosiła Państwa do rozmowy na temat angażującego i autentycznego przywództwa, zarówno w aspekcie refleksji nad własnym stylem zarządzania, jak również kulturą zarządzania w organizacjach. Udział w wydarzeniu pozwolił odpowiedzieć na pytania:

  • Jak wspierać autentyczne zaangażowanie pracowników?
  • W jaki sposób budować twórcze i angażujące środowisko pracy?
  • Jak firmy radzą sobie z angażowaniem pracowników w zmiany organizacyjne?
  • Jakie znaczenie ma autentyczność dla skuteczności lidera?
  • Jak budować wiarygodność, zaufanie i dobrą współpracę?


To ludzie i ich zaangażowanie stoją za sukcesem firm. To umiejętność motywowania i inspirowania pracowników warunkuje efektywność organizacji i jest wyznacznikiem prawdziwego przywództwa. Doświadczenia coraz większej liczby firm pokazują, że kultura organizacyjna wspierająca zaufanie i autentyczność istotnie wpływa na zaangażowanie pracowników.

Wydarzenie  było dedykowane przedstawicielom działów personalnych, kadrze menedżerskiej i osobom, które kształtują politykę personalną firm i przedsiębiorstw.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.