Już niedługo rusza XXII Forum Praktyki Gospodarczej

HR, Czytelnia

Chcesz wiedzieć, jak kryzys przekuć w szansę? A może szukasz pomysłów na to, jak zachować równowagę psychiczną w ciągle zmieniającym się świecie? W znalezieniu odpowiedzi pomogą Monika Czaplicka oraz Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk, które wystąpią podczas Forum Praktyki Gospodarczej. Zapisy na wydarzenie już ruszyły!


XXII edycja Forum Praktyki Gospodarczej odbędzie się już 21 i 22 września. Pierwszego dnia wydarzenia Monika Czaplicka pokaże jakich błędów unikać w budowaniu reputacji firm i jak wykorzystać kryzys, aby przekuć go w sukces. W drugim dniu spotkamy się z Magdaleną Hajkiewicz-Mielniczuk, która wskaże umiejętności pozwalające nam zachować zdrowie fizyczne i psychiczne w XXI wieku.

- Forum Praktyki Gospodarczej od lat jest przestrzenią inspirującą do działania. To świetne miejsce do rozwijania swoich kompetencji zawodowych czy nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz osobistych. Ale to wydarzenie nie tylko dla menedżerów chcących lepiej zarządzać swoimi firmami, ale również – a może przede wszystkim – dla tych, którzy dopiero szukają swojej ścieżki kariery, chcą rozwijać się w swoim życiu zawodowym i prywatnym - mówi Marek Cichoń, specjalista ds. PR i mediów społecznościowych w Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.

O kondycji świata i biznesu

W tym roku podczas Forum Praktyki Gospodarczej skupimy się na poszerzaniu i zdobywaniu wiedzy z obszarów marketingu oraz zarządzania, nie zapominając jednak o ważnych zagadnieniach związanych z psychiką człowieka. Zakres tematyczny głównych prelekcji będzie wstępem do warsztatów i wykładów prowadzonych przez Ekspertów Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. W tym roku poruszonych zostanie aż osiem różnych zagadnień.

Podczas wykładów pierwszego dnia Katarzyna Pękala w praktyczny sposób przedstawi tajniki i skuteczne narzędzia e-commerce, a Katarzyna Czajczyńska opowie o autoprezentacji oraz budowaniu wizerunku osobistego i zestawi ją ze sztuką mówienia w biznesie. Uczestnicy warsztatów prowadzonych przez Romana Kraczlę będą mogli zapoznać się z grami psychologicznymi i ich wpływem na pracę menedżerów. Z kolei Michał Raszka pokaże, jak budować autentyczną markę firmy i produktu na podstawie pojawiających się w ostatnich latach przykładach warwashingu czy greenwashingu.

Drugiego dnia zajmiemy się szeroko pojętą kondycją współczesnego świata oraz człowieka. Podczas swoich warsztatów Marzena Jankowska poruszy temat rozwijania odporności psychicznej w trudnym świecie do BANI, podpowiadając jak zapobiec osłabianiu naszej siły psychicznej, a Ilona Stawczyk zainspiruje do szukania odpowiedzi na pytania i wyzwania, które przed liderami przyszłości stawia ciągle zmieniająca się rzeczywistość. Warsztat antystresowy prof. Magdaleny Kraczli będzie okazją do poznania ogromnej mocy naszego umysłu i nauki eliminacji błędów w myśleniu, które często stanowią źródło stresu. Natomiast podczas spotkania z Arturem Dubielem będziemy mogli poznać świat operacji psychologicznych i wojen informacyjnych oraz dowiedzieć się jak bardzo jesteśmy podatni na manipulację.
   
Wszystkie wydarzenia w ramach Forum Praktyki Gospodarczej odbędą się stacjonarnie w budynku Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.

Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc podczas warsztatów i wykładów prowadzonych przez Eksperów WSB jest ograniczona. Obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje na temat XXII edycji FPG dostępne są na stronie wydarzenia:
https://www.wsb.pl/chorzow/aktualnosci/zapraszamy-na-xxii-forum-praktyki-gospodarczej

Więcej o prelegentach: https://www.wsb.pl/chorzow/prelegenci-xxii-forum-praktyki-gospodarczej
Więcej o wystąpieniach: https://www.wsb.pl/chorzow/forum-praktyki-gospodarczej-2022

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.