Kongres HR, 10-11 kwietnia, Katowice

Zbliża się najważniejsze wydarzenie branżowe tego roku – VII KONGRES HR 2024

W programie Kongresu pojawią się prelekcje doświadczonych praktyków, CEO oraz ekspertów HR, a także case study oraz panele dyskusyjne.

Temat przewodni tegorocznej edycji to: WYZWANIA HR MANAGERA w 2024 roku.

Czytaj więcej

Konferencja CSR Poland 2024, 21- 22 marca, Kraków

Jakie zmiany czekają biznes w kolejnych dekadach? Jak wykorzystać talenty pracowników w celu zmiany świata? Jak mówić o społecznym zaangażowaniu firmy? O tym 21 i 22 marca w Krakowie będą rozmawiać eksperci i uczestnicy CSR Poland 2024. Druga edycja konferencji pod hasłem “Human side of business” pozwoli pogłębić wiedzę i poznać praktyczny aspekt działań przedsiębiorstw z zakresu zrównoważonego rozwoju. HR Polska jest patronem medialnym wydarzenia.

Czytaj więcej

Konferencja D&I Changemakers, 6-7 grudnia 2023, online

D&I Changemakers – największa i najważniejsza konferencja  DEI dla biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej już w grudniu! Znalezienie unikatowego smaku DEI w organizacji  (Różnorodność, Równość, Inkluzywność), przyciągnięcie ludzi do stołu, znalezienie własnej, smakowitej społecznie formuły DEI? – brzmi interesująco? DOŁĄCZ DO KONFERENCJI D&I CHANGEMAKERS | #WHAT’S YOUR FLAVOR, która odbędzie się w formacie online już 6-7 grudnia.

Czytaj więcej

Konferencja I ❤ business & HR! 28 - 30 listopada, Warszawa

Już niedługo pierwsza edycja konferencji I ❤ business & HR! 28 - 30 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się konferencja I ❤ business & HR. Wydarzenie kompleksowo poruszy wszystkie najważniejsze kwestie funkcjonowania biznesu – od zadowolenia klienta (CX), przez HR, po tematy strategiczne i biznesowe. Event dostarczy konkretne wskazówki, co można zmienić w organizacji, aby była bardziej dochodowa.

Czytaj więcej

Konferencja "Konsument w świecie nowych cyfrowych możliwości", 29-30 listopada, Warszwa i online

Jak wykorzystać cyfryzację, by być bliżej klientów? Weź udział w konferencji i sprawdź!

W jaki sposób biznes korzysta z atutów transformacji cyfrowej oraz rozwiązań i narzędzi technologicznych, by zbliżyć się do klientów? O tym, jak technologie wpływają na działania firm i decyzje zakupowe, porozmawiają eksperci i praktycy na konferencji „Konsument w świecie nowych cyfrowych możliwości”.

Czytaj więcej

Konferencja: Leniwce HR

W dniach 18-19.10.2023 we Wrocławiu odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja o marketingu rekrutacyjnym i przyszłości HR w kontekście nowych technologii. Na scenie spotkasz 18 liderów i liderek z dziedzin technologii, marketingu i HR, którzy podzielą się swoim doświadczeniem. Zero sprzedaży, sama merytoryka - to możemy Ci obiecać! Zdobytą wiedzę wykorzystasz natychmiast po powrocie do pracy, ponieważ dostaniesz do ręki niezbędne narzędzia.

Czytaj więcej

Accountability Culture Congress, 28 września, Warszawa

Accountability Culture Congress to największe w Europie wydarzenie, które daje możliwość spotkania wybitnych mówczyń i mówców, ekspertek i ekspertów oraz liderek i liderów zarządzania, aby porozmawiać o metodach budowania, technikach wdrażania i korzyściach płynących z Kultury Odpowiedzialności.

Czytaj więcej

Zaangażowany pracownik to rozwój, zysk i sukces organizacji

14 czerwca odbędzie się bezpłatna konferencja „HRLab – Budowanie zaangażowania w świecie BANI”, która jest organizowana przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.
Konferencja jest podzielona na 3 bloki tematyczne, tj.: 1. Perspektywa pracodawcy: możliwości, narzędzia, rozwiązania; 2. Perspektywa pracownika: wyzwania, potrzeby, oczekiwania oraz 3. Perspektywa edukatora: wizja, perspektywy, potencjał.

Czytaj więcej

Kampania edukacyjno-informacyjna "Bliżej siebie"

Wystartowała ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna „Bliżej Siebie”, której pomysłodawcą i organizatorem jest Grupa Artemis. Kampania skupia się na temacie zdrowia psychicznego w środowisku pracy, a jej motywem przewodnim jest komunikacja i empatia w tym zakresie. Jej celem jest uświadomienie, jak ważna jest rola komunikacji w organizacji i jak istotne jest, aby Pracodawca przyjął rolę lidera dialogu.

Czytaj więcej

XI edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG

W dniach 10-11 maja br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XI edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG. Podczas spotkania działów HR poruszone zostaną tematy dotyczące: intranetu jako narzędzia komunikacji wewnętrznej, implementacji Dyrektywy Work-Life Balance oraz Dyrektywy w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy, zmian w kodeksie pracy w zakresie pracy zdalnej, nowej roli działów HR, sporów zbiorowych, pracodawców formalnych, Gender Pay Gap, budowania kompetencji jutra, wpływu stresu na mózg, pułapek w wynagradzaniu oraz nowych zasad badania trzeźwości pracowników.   

Czytaj więcej

Konkurs na najlepsze projekty społeczne firm – CSR POLAND AWARDS 2023

Twoja firma realizuje inicjatywy CSR? Przygotowuje programy dla pracowników albo społeczności lokalnej? Wspiera ważne projekty charytatywne lub rozwija wolontariat pracowniczy? Wyślij zgłoszenie do CSR Poland Awards 2023! Konkurs ma na celu docenienie najlepszych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, a także liderów CSR w przedsiębiorstwach. Zgłoszenia są przyjmowane do 28 lutego.

Czytaj więcej

Konkurs na najlepsze projekty społeczne firm – CSR POLAND AWARDS 2023

Twoja firma realizuje inicjatywy CSR? Przygotowuje programy dla pracowników albo społeczności lokalnej? Wspiera ważne projekty charytatywne lub rozwija wolontariat pracowniczy? Wyślij zgłoszenie do CSR Poland Awards 2023! Konkurs ma na celu docenienie najlepszych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, a także liderów CSR w przedsiębiorstwach. Zgłoszenia są przyjmowane do 28 lutego.

Czytaj więcej

Konferencja CSR Poland, 23 marca 2023, Kraków

23 marca (czwartek) w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja konferencji skupionej wokół społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR POLAND 2023. Tego samego dnia podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody w towarzyszącym wydarzeniu konkursie – CSR POLAND AWARDS dla firm i osób zaangażowanych społecznie.

Czytaj więcej

III edycja konkursu "The Best of Wellbeing 2022" na NAJLEPSZE PROGRAMY WELLBEINGOWE w Polsce 2022

𝐈𝐈I 𝐞𝐝𝐲𝐜𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬𝐮 „𝐓𝐡𝐞 𝐁𝐞𝐬𝐭 𝐨𝐟 𝐖𝐞𝐥𝐥𝐛𝐞𝐢𝐧𝐠 𝟐𝟎𝟐𝟐” na 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐄 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌𝐘 𝐖𝐄𝐋𝐋𝐁𝐄𝐈𝐍𝐆𝐎𝐖𝐄 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝐰ł𝐚𝐬́𝐧𝐢𝐞 𝐫𝐮𝐬𝐳𝐲ł𝐚!
Celem Konkursu jest dzielenie się dobrymi praktykami ukierunkowanymi na podniesienie poziomu wellbeingu (dobrostanu) ludzi w pracy, inspirowanie a także pokazanie, że człowiek powinien znajdować się w centrum organizacji.

Czytaj więcej

D&I Changemakers Conference 2022, 1-2 grudnia,online

Już 1-2 grudnia br. po raz kolejny konferencja online D&I Changemakers Conference - globalne wydarzenie dla biznesu. Konferencja skierowana jest do top menedżerów_ek, D&I/HR menedżerów_ek, ekspertów_ek D&I, przedstawicieli_ek ERGs, a także dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką DEI (diversity, equity, inclusion). Zapisz się już dziś na konferencję free of charge!

Czytaj więcej

Zostań WhitePress® Ninja – bezpłatne i certyfikowane szkolenie SEO & Content Marketing

Pierwsza wśród 100 najbardziej widocznych witryn marketingowych w Google według rankingu Senuto. Swoim zasięgiem obejmuje 27 krajów, a na co dzień korzysta z niej kilkanaście tysięcy użytkowników. WhitePress, to platforma automatyzująca działania content marketingowe. Umożliwia dostęp do ponad 50 000 portali, 11 300 influencerów i 900 dziennikarzy w całej Europie i co roku dodaje nowe funkcjonalności i ulepszenia. Bez względu na to, czy jesteś marketingowym nowicjuszem czy w branży działasz od lat i korzystasz z platformy – warto poznać wszystkie jej funkcje i możliwości jakie daje. Pomoże Ci w tym bezpłatne i certyfikowane szkolenie SEO & Content Marketing, organizowane przez WhitePress®. Zapisy właśnie ruszyły.

Czytaj więcej

Kampania "Silniejsi razem"

Aż połowie polskich firm funkcjonowanie utrudnia brak pracowników. Jednocześnie bezrobocie w Polsce jest obecnie najniższe od 32 lat i nieustannie powstają nowe miejsca pracy. Odpowiedzią na kłopoty przedsiębiorców i polskiej gospodarki może być zatrudnianie imigrantów i uchodźców. Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką rusza z kampanią „Silniejsi Razem”, zwracającą uwagę na korzyści wynikające z zatrudniania uchodźców i uchodźczyń.

Czytaj więcej

Konferencja#LinkedinLocalVirtual, 12-14 października, online

Współzawodnictwo rodzi zazwyczaj wiele emocji. Dotyczy to zarówno sportów indywidualnych, jak i drużynowych, dyscyplin wymagających sprawnej kondycji fizycznej, jak i jasnego umysłu. Łącząc rywalizację z polemiką, otrzyma się unikatowy pojedynek, który poza niezapomnianymi przeżyciami niesie za sobą również bogactwo wiedzy i doświadczenia. Podczas piątej edycji #LinkedInLocalVirtual będzie miała miejsce „walka” influencerów, a zamiast pięści narzędziami staną się… argumenty. Konferencja #LLV, która jest spotkaniem praktyków największej biznesowej sieci świata, odbędzie się w dniach 12-14 października. Główne tematy, wokół których będą się poruszać prelegenci to m.in. skuteczna sprzedaż w kanałach online, automatyzacja marketingu oraz projektowanie programów employer brandingowych. Spotkanie online jest w pełni bezpłatne, a rejestracja na nie nadal możliwa!

Czytaj więcej

HR TECH SUMMIT 2022

14 czerwca 2022 r. odbędzie się największa bezpłatna konferencja innowacji, digitalizacji i rozwoju technologii w obszarze HR

Czytaj więcej

Za nami X edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG

Za nami X edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG

W dniach 17-18 maja br. w Jachrance odbyła się X edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG. Podczas spotkania działów HR poruszone zostały tematy takie jak: Gender Pay Gap, ochrona sygnalistów, zarządzanie relacjami ze związkami zawodowymi, efektywne formy zatrudniania menedżerów, motywowanie pracowników, aspekty pracy zdalnej i hybrydowej, kradzież know-how przez pracowników oraz nowoczesne miejsce pracy.

Czytaj więcej

Konkurs „The Best of Wellbeing 2021”

Praktykuj z nami pozytywność i wysoki poziom wellbeingu ludzi w pracy!

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W KONKURSIE: 𝗡𝗔𝗝𝗟𝗘𝗣𝗦𝗭𝗔 𝗜𝗡𝗜𝗖𝗝𝗔𝗧𝗬𝗪𝗔 𝗣𝗥𝗢𝗪𝗘𝗟𝗟𝗕𝗘𝗜𝗡𝗚𝗢𝗪𝗔 𝟮𝟬𝟮𝟭

Czytaj więcej

Konferencja Wellbeing w Praktyce, 23 marca, Warszawa

Wellbeing w praktyce 2022 to największa w Polsce jednodniowa konferencja skupiająca topowych ekspertów, którzy podzielą się konkretną wiedzą na temat podnoszenia dobrostanu w kontekście osobistym i biznesowym. Konferencja Wellbeing w Praktyce to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego, kto planuje wdrożenie lub zwiększeniu wellbeingu w swojej firmie, uczestnicy dostaną bowiem dużą dawkę wiedzy, inspiracji, narzędzi oraz praktycznych rozwiązań związanych z dobrostanem człowieka w organizacji.

Czytaj więcej

Pracodawcy w pandemii stawiają na nowe technologie - raport “Candidate & Employee Experience"

2020 był rokiem, który pokazał, że szybciej i lepiej w nowych realiach odnaleźli się pracodawcy, którzy byli już technologicznie zaawansowani. Organizacje, które postawiły na nowe technologie zdecydowanie lepiej radziły sobie w pracy w rozproszonych zespołach i procesach HR. W 2021 wdrożenie nowoczesnych technologii w firmach zapewne jeszcze tylko przyspieszy. 

Czytaj więcej

Liderzy motywacji po raz kolejny w Jasionce

Biznes, marketing i motywacja to hasła przewodnie tegorocznej edycji Forum Liderów Rozwoju, organizowanej 2 października w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Gwiazdami konferencji będą: jeden z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce – Łukasz Jakóbiak, ekspert marketingu i social media Rahim Blak, znawca rynku pracy Katarzyna Lorenc, jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu Paweł Preisner, Marcin Rogowski, dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska oraz Piotr Cieszewski, zdobywca Mount Everest.

Czytaj więcej

Lato HR 2020 -8-10 września 2020 „Słodko-gorzki smak przywództwa” - międzynarodowa konferencja dla liderów.

W dniach 8-10 września odbędzie się XI edycja konferencji Lato HR pod hasłem „Słodko-gorzki smak przywództwa, czyli jak być liderem w czasach niepewności”. Bez ruszania się sprzed komputera uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się z ponad 25 prelegentami z Polski i z zagranicy – dyrektorami zarządzającymi, członkami zarządów, dyrektorami HR i dyrektorami odpowiedzialnymi za różne linie biznesowe.               

 

Czytaj więcej

Raport ekspertów Well.hr pt. „Bez stresu! Jak wspierać kondycję psychiczną pracowników”

W związku z epidemią koronawirusa przedmiotem szczególnej troski pracodawców stało się zdrowie fizyczne pracowników. By ograniczyć ryzyko rozprzestrzenienia się choroby, część firm wprowadza na większą skalę pracę zdalną, inne codziennie mierzą pracownikom temperaturę. Chroniąc zdrowie fizyczne zatrudnionych nie zapominajmy, że obecna sytuacja stanowi dla nich również duże obciążenie psychiczne – do codziennego, związanego z pracą stresu dołączyły obawy o zdrowie własne i najbliższych, a czasem także lęk o przyszłe bezpieczeństwo finansowe. Właśnie ukazał się najnowszy raport ekspertów Well.hr pt. „Bez stresu! Jak wspierać kondycję psychiczną pracowników”. 

Czytaj więcej

Dzień porażki - jak uczyć się na błędach

Dzień Porażki to unikalna konferencja krzewiąca kulturę uczenia się na błędach, która jest niezbędna w budowaniu przyjaznego środowiska pracy, otwartości, innowacyjności, odwagi w działaniu i mierzeniu się z własną niedoskonałością. Pokazujemy, że nieumyślne porażki mogą stać się trampoliną do rozwoju.

Czytaj więcej

Forum Liderów Rozwoju

LIDERZY MOTYWACJI PO RAZ KOLEJNY W JASIONCE. Biznes, marketing i motywacja to hasła przewodnie tegorocznej edycji Forum Liderów Rozwoju, organizowanej 19 czerwca w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.

Czytaj więcej

Akademia PR Managera 360o - LEVEL MASTER

Obecni oraz przyszli specjaliści HR w czwartek, 5 marca, będą zgłębiać tajniki skutecznej komunikacji wewnętrznej w firmie. Wszystko za sprawą Akademii PR Managera 360o - LEVEL MASTER, która odbędzie się w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie. To już drugie szkolenie realizowane pod szyldem Akademii Public Relations Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Zainteresowani udziałem jeszcze mają szansę, aby się zapisać.

Czytaj więcej

Forum Zdrowego Biznesu

Biznes oparty na zdrowych praktykach to nic innego jak umieszczenie zdrowia w strategii rozwoju firmy i zarządzanie tym zdrowiem, nie tylko w ujęciu profilaktyki schorzeń, czy eliminacji absencji chorobowych, ale też edukacji, budowania ergonomicznych miejsc pracy, wartości, przywództwa czy relacji międzyludzkich. Tegoroczna edycja Forum Zdrowego Biznesu jest wyjątkowa – spojrzymy na poszczególne filary systemów zarządzania zdrowiem od praktycznej strony, opierając się na doświadczeniach poszczególnych firm.

Czytaj więcej

Konferencja Wellbeing w Praktyce

3 gości specjalnych, 4 bloki tematyczne, przeszło 10 prelegentów i 300 uczestników – te liczby określają jedno z największych tegorocznych wydarzeń dotyczących dobrostanu pracowników. Konferencja Wellbeing w Praktyce to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego, kto planuje wdrożenie lub usprawnienie wellbeingu w swojej firmie.

Czytaj więcej

IV edycja Kongresu HR

21 października 2020 w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR
Kongres HR to impreza edukacyjna, dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. 

Czytaj więcej

Game Learning - narzędzia rozwojowe przyszłości

Czy grywalizacja to przyszłość szkoleń? Jak wygląda proces szkoleń  wspierany przez gry szkoleniowe i poszkoleniowe? Jakie efekty przynoszą szkolenia oparte na grach? Na te i inne pytania odpowie V edycja Konferencji "Game Learning - narzędzia rozwojowe przyszłości", która odbędzie się 18 marca 2020 roku w hotelu "WAW Hotel" przy ulicy Dzwonkowej 62 w Warszawie.

Czytaj więcej

Targi pracy Kariera IT w Rzeszowie

Zapraszamy na kolejną edycję branżowych targów pracy Kariera IT w Rzeszowie.
Udział w wydarzeniu jest kwalifikowany – zapraszamy specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych.

 

Czytaj więcej

HR ARENA – wyjątkowe spotkanie praktyków HR w południowo-wschodniej Polsce!

10 grudnia 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce odbędzie się konferencja HR Arena. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do zaczerpnięcia inspiracji dla swoich działań i podzielenia się doświadczeniem z profesjonalistami oraz praktykami zarządzającymi zasobami ludzkimi. HR Arena to połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu. 

Czytaj więcej

Employee Engagement & Retention Summit

Business and HR together- to better answer for employee retention challenge!

20-21 listopada, Hotel RenaissanceWarsaw Airport Hotel

O motywowaniu, budowaniu zaangażowania i retencji powiedziano już prawie wszystko, ale my się tego nie boimy, bo dialog, który inicjujemy będzie zupełnie unikalny: będzie to rozmowa HR i Biznesu:Prezesów, Szefów działów biznesowych oraz HR największych firm, któraodbywać się będzie w formule problems solving.

 

 

Czytaj więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.