HRcamp 2017 - HRowe Rewolucje!,19 października, Warszawa

Patronat medialny

19.10.2017 rusza kolejna edycja jedynej w swoim rodzaju konferencji HRcamp! Wyjątowej, bo w kameralnych warunkach Kina Praha, utrzymanej w tonacji unconference i stwarzającej wiele możliwości ku temu, by nawiązać kontakty w nieformalnych warunkach. Poprzednia edycja konferencji skupiała się na DIGITALowych Rewolucjach w HR. Przyciągnęła do kina Praha wielu inspirujących prelegentów, mnóstwo specjalistów i chcących zdobyć coraz to nową wiedzę uczestników. Wszyscy z ochotą uczestniczyli w tym wielkim wydarzeniu,wzbogacali jego program i czerpali garściami z popularyzowanych mądrości.

W tym roku ogrom wiedzy całodziennej konferencji podzielony został na trzy bloki tematyczne: Nowe technologie w HR, Markę konsumencką EB i Employer Branding. Dla każdego coś dobrego, każdy znajdzie coś przydatnego! Ale to nie wszystko - w tak szerokim przekroju wiedzy znajdzie się również miejsce na szybką rozmowę i wymianę doświadczeniami w naszym HR PitSTOPie!

Gdy już każdy podzieli się tym, czym chciał się podzielić albo dowie się o tym, o czym nie wiedział, że chciał się dowiedzieć, przyjdzie czas na praktyczną stronę wydarzenia. Po prelekcjach, rozmowach, rozrywkach nadejdzie pora na warsztaty! To na nich będzie można wypróbować zdobytą wiedzę i dowiedzieć się od najlepszych, jak poprawić to, z czym jeszcze mamy problemy.

Podczas konferencji odbędzie się gala wręczenia nagród EBstars! To na niej wyróżnieni zostaną ci, którzy w tym roku wyjątkowo jasno świecili swoimi działaniami Employer Brandingowymi.

Więcej szczegółów, całą agendę, formularz zgłoszeniowy, relację z poprzedniej edycji oraz mapkę z lokalizacją konferencji znajdziecie na jej oficjalnej stronie: www.hrcamp.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.