Efektywna rekrutacja? Wykorzystaj narzędzia testowania online!

Jak spośród dziesiątek, czy nawet setek kandydatów odróżnić tych, których kompetencje nie pasują do oferowanego stanowiska? Jak potem szczegółowo sprawdzić wiedzę i umiejętności pozostałych, by na rozmowę kwalifikacyjną zaprosić jedynie najlepszych? Jak wreszcie zrobić to błyskawicznie, wydajnie i niewielkim kosztem otrzymać szczegółowe informacje?

Czytaj więcej

Certyfikacja DISC: Jakie korzyści przynosi dla rozwoju zawodowego?

Praca z ludźmi, szczególnie na stanowiskach kierowniczych, nierozerwalnie wiąże się z oceną i przewidywaniem ich zachowań. Niektórym liderom przychodzi to intuicyjnie, inni natomiast latami szlifują swój warsztat - niezależnie od predyspozycji zawsze warto doskonalić swoje umiejętności, a mogą pomóc w tym odpowiednie narzędzia. Jednym z nich jest model 4 stylów zachowań DISC.

Czytaj więcej

PIT online - nowy sposób na coroczne rozliczenia

Początek nowego roku to dla wielu osób moment składania sobie samemu różnego rodzaju deklaracji w stylu: w końcu schudnę, zacznę oszczędzać, zmienię pracę na mniej stresującą, itd. Nie można jednak zapomnieć o tym, że urząd skarbowy będzie wymagał od każdego pełnoletniego, pracującego/prowadzącego działalność obywatela innych deklaracji. Mowa tutaj dokładnie o corocznym rozliczeniu deklaracji PIT.

Czytaj więcej

Efektywna rekrutacja z systemem ATS od tomHRM

Jak wynika z raportu „Recruiting Automation Trends Report” udostępnionego przez firmę Entelo, aż 80% badanych rekruterów już w 2019 roku wskazało, że automatyzacja rekrutacji z systemem ATS znacznie podniosła ich produktywność. W 2022 roku, gdy firmy mają za sobą ciężkie doświadczenia związane z pandemiczną izolacją, coraz więcej organizacji decyduje się na wdrożenie tego rozwiązania, by zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uczyć rekrutację bardziej efektywną. Z tego artykułu dowiesz się, co to jest system ATS oraz jak na poszukiwanie nowego pracownika może wpłynąć korzystanie z jednego z największych polskich narzędzi tego typu – tomHRM.

Czytaj więcej

Ankiety pracownicze – pytania, błędy, dobre praktyki

Ankiety pracownicze to niedrogie, szybkie i skuteczne rozwiązanie, które umożliwia zbieranie informacji zwrotnych od pracowników. Korzystanie z ankiet pozwala lepiej poznać zespół i usprawnić jego działanie. Dowiedz się jak wdrożyć ankiety w swojej firmie i uniknąć błędów w ich procesowaniu.

Czytaj więcej

Odwiedź stronę TETA i poznaj rozwiązania dla swojego biznesu

Oprogramowanie z rodziny TETA, opracowane przez grupę Unit4 TETA, jest jednym z najpopularniejszych systemów ERP w Polsce. Na przestrzeni lat skorzystało z niego już ponad 2000 dużych i średnich firm, działających w zróżnicowanych sektorach handlu, usług, produkcji czy logistyki. Czy sprawdzi się on również w Twojej firmie?

Czytaj więcej

Systemy do zarządzania procesami HR – jak działają i jakie dają korzyści?

O tym, że technologie IT doskonale współgrają z procesami biznesowymi, nikogo nie trzeba przekonywać. Zalet automatyzacji procesów zarządzania jest wiele. A na samym czele stoi optymalizacja kosztów i wzrost efektywności. Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że rozwiązania te można zastosować praktycznie do każdego działania - od produkcji, począwszy, poprzez logistykę dystrybucji, marketing i obsługę klienta, na zarządzaniu procesami HR skończywszy.

 

Czytaj więcej

Oprogramowanie wspierające employer branding

W obecnej sytuacji na rynku pracy, nie ma w zasadzie firm, które nie mówiłyby o tym, jak ważne są dla nich działania z zakresu employer branding i jak bardzo chcą przyciągnąć do firmy najlepszych kandydatów.
Oczywiście aktywności budujące wizerunek marki jako pracodawcy wymają określenia mocnych stron firmy, opracowania strategii i wykorzystania szeregu narzędzi. Warto włączyć w nie rozwiązania technologiczne, gwarantujące pozytywne candidate experience – dobry system ATS, rozwiązanie zbierające feedback od kandydatów, sensowny system poleceń pracowniczych i prosty konfigurator jakościowych stron kariery.

Czytaj więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.