Odwiedź stronę TETA i poznaj rozwiązania dla swojego biznesu

HR, Narzędzia

 

Oprogramowanie z rodziny TETA, opracowane przez grupę Unit4 TETA, jest jednym z najpopularniejszych systemów ERP w Polsce. Na przestrzeni lat skorzystało z niego już ponad 2000 dużych i średnich firm, działających w zróżnicowanych sektorach handlu, usług, produkcji czy logistyki. Czy sprawdzi się on również w Twojej firmie? Zapoznaj się z nowym serwisem programu TETA i dowiedz się więcej na temat jego funkcjonalności.

Możliwości dla działu kadr i płac

Praca specjalistów z zakresu HR & Payroll wywiera fundamentalny wpływ na wszystkich pracowników. Programy TETAumożliwiają poprawne naliczenie wynagrodzeń i uiszczanie składek względem instytucji państwowych. Operują zgodnie z literą polskiego prawa, a wszelkie zmiany administracyjne szybko znajdują odzwierciedlenie w kolejnych aktualizacjach.

Digitalizacja procesów kadrowo płacowych przyczynia się do generowania oszczędności. Pracownicy zyskują możliwość samodzielnej aktualizacji danych personalnych, a specjaliści HR zyskują cenny roboczogodziny, które mogą przeznaczyć na cele strategiczne. Inwestycja w system ERP podnosi wydajność wszystkich zatrudnionych specjalistów.

Zwiększ produktywność specjalistów

Programy TETA pomagają również w zarządzaniu firmą i zasobami ludzkimi. Oprogramowanie Unit4 pozwala na automatyzację cyklicznych zadań, a zaoszczędzony w ten sposób czas można przydzielić do bardziej interesujących procesów. Nieocenionym rozwiązaniem jest również generowanie prognoz i wskaźników, które pomogą podjąć trafne decyzje biznesowe.

System ERP to również nieocenione wsparcie na płaszczyźnie organizacyjnej. Wygenerowanie grafików zgodnie z indywidualnymi uprawnieniami i przepisami prawa pracy staje się kwestią kilku kliknięć. Funkcjonalności systemu TETA pomagają również inicjować procesy zatrudniania i modyfikować aktualne umowy, związane z awansem czy przeniesieniem do innych zespołów.

Zarządzanie talentem w przedsiębiorstwie

Wspieranie indywidualnych predyspozycji pracowników to jedna z najważniejszych zalet każdego przedsiębiorstwa. Zadbaj o nieustannych rozwój zatrudnionych specjalistów i pomóż im w rozwoju swoich talentów – to właśnie oni stanowią najważniejszy kapitał Twojej firmy. Oprogramowanie TETA pomaga szlifować naturalne zdolności Twoich specjalistów, dzięki czemu błyskawicznie odnajdą oni wymarzone miejsce w zespole.

Talent management od TETA to coś więcej niż prosta ocena roczna czy wskaźniki wydajności. Usługa ta umożliwia regularne śledzenie postępów, optymalizację założonych celów oraz dostarcza skuteczną informację zwrotną, wyznaczającą pole do potencjalnych ulepszeń. Inwestycja w tego typu usługę rzuca zupełnie nowe światło na realizowane procesy, umożliwiając gruntowną analizę wyciągniętych wniosków i naniesienie odpowiednich poprawek.

ERP i planowanie finansowe

System TETA ERP gromadzi wszystkie procesy biznesowe w ramach jednej usługi. Oprogramowanie o podnosi komfort pracy specjalistów w Twojej firmie, zapewniając jej nowoczesne środowisko i narzędzia, niezbędne w codziennych działaniach. Produkt Unit4 TETA można również zintegrować z aplikacjami innych usługodawców, tworząc kompletny obraz firmowych procesów.

Dzięki modułowej konstrukcji oprogramowania TETA korzystasz wyłącznie z tych funkcjonalności, których potrzebujesz, nie tracąc przy tym możliwości jej rozbudowy w przyszłości. Dzięki mobilnej aplikacji TETA ME, wgląd w informacje służbowe może odbyć się z dowolnego miejsca z dostępem do internetu – zawsze wtedy, gdy jest to niezbędne.

 

…i jeszcze więcej

Powyższe funkcjonalności to zaledwie wycinek pełnej oferty systemów TETA. Jeśli jesteś ciekaw, w jaki sposób mogą odmienić one codzienną pracę w Twoim przedsiębiorstwie, odwiedź odmienioną stronę oprogramowania TETA i zapoznaj się z kompletnym opisem jego możliwości. 

 

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.