Ankiety pracownicze – pytania, błędy, dobre praktyki

Ankiety pracownicze to niedrogie, szybkie i skuteczne rozwiązanie, które umożliwia zbieranie informacji zwrotnych od pracowników. Korzystanie z ankiet pozwala lepiej poznać zespół i usprawnić jego działanie. Dowiedz się jak wdrożyć ankiety w swojej firmie i uniknąć błędów w ich procesowaniu.

Czytaj więcej

Odwiedź stronę TETA i poznaj rozwiązania dla swojego biznesu

Oprogramowanie z rodziny TETA, opracowane przez grupę Unit4 TETA, jest jednym z najpopularniejszych systemów ERP w Polsce. Na przestrzeni lat skorzystało z niego już ponad 2000 dużych i średnich firm, działających w zróżnicowanych sektorach handlu, usług, produkcji czy logistyki. Czy sprawdzi się on również w Twojej firmie?

Czytaj więcej

Systemy do zarządzania procesami HR – jak działają i jakie dają korzyści?

O tym, że technologie IT doskonale współgrają z procesami biznesowymi, nikogo nie trzeba przekonywać. Zalet automatyzacji procesów zarządzania jest wiele. A na samym czele stoi optymalizacja kosztów i wzrost efektywności. Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że rozwiązania te można zastosować praktycznie do każdego działania - od produkcji, począwszy, poprzez logistykę dystrybucji, marketing i obsługę klienta, na zarządzaniu procesami HR skończywszy.

 

Czytaj więcej

Oprogramowanie wspierające employer branding

W obecnej sytuacji na rynku pracy, nie ma w zasadzie firm, które nie mówiłyby o tym, jak ważne są dla nich działania z zakresu employer branding i jak bardzo chcą przyciągnąć do firmy najlepszych kandydatów.
Oczywiście aktywności budujące wizerunek marki jako pracodawcy wymają określenia mocnych stron firmy, opracowania strategii i wykorzystania szeregu narzędzi. Warto włączyć w nie rozwiązania technologiczne, gwarantujące pozytywne candidate experience – dobry system ATS, rozwiązanie zbierające feedback od kandydatów, sensowny system poleceń pracowniczych i prosty konfigurator jakościowych stron kariery.

Czytaj więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.