Platforma pracownicza onPoint. Nowoczesne narzędzie HR

HR, Narzędzia

Nowoczesny system obsługi pracowniczej onPoint uprości procesy HR w każdej firmie. Zadba o sprawne zarządzanie urlopami i przejrzystą ewidencję czasu pracy. Umożliwi bezproblemowe rozliczanie delegacji i szybki dostęp do pasków płacowych oraz dokumentów pracowniczych. Zapewni kompleksowy onboarding pracownika i funkcję rezerwacji konkretnych biurek. Postaw na elektroniczny obieg dokumentów! Wszystko to możesz mieć
w jednej aplikacji onPoint.pl

Czym jest onPoint ?

To samoobsługowa platforma pracownicza, która eliminuje papierowy obieg dokumentów zastępując go elektronicznym. onPoint zautomatyzuje wszystkie żmudne procesy w przedsiębiorstwie. To bezpieczny system oparty o chmurę Software as a Service, który nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych ze strony Klienta. Cena zależy od wybranych funkcji platformy i zaczyna się już od kilku złotych miesięcznie za pracownika. Bezpłatne wdrożenie systemu trwa od kilku dni do miesiąca. Zespół onPoint zapewnia kompleksowe szkolenie użytkowników, a także wsparcie Opiekuna Klienta po wprowadzeniu platformy. Co ważne, system współpracuje z programami innych producentów – na przykład może otrzymywać dane dotyczące nowozatrudnionych osób, jak i automatycznie wysyłać dokumenty np. do programu płacowego. onPoint zdecydowanie przyspiesza obieg dokumentów i eliminuje błędy. Jest dostępny 24/7, z dowolnego urządzenia i miejsca. Platforma oferuje dwie wersje językowe: polską i angielską.

System onPoint oferuje funkcjonalności:

  • zarządzanie urlopami,
  • ewidencja czasu pracy,
  • rozliczanie delegacji,
  • paski płacowe,
  • rezerwacja biurek, sprzętu, sal konferencyjnych, miejsc postojowych,
  • komunikacja pracowników z działem HR,
  • iTeczka – elektroniczny dostęp do teczki pracowniczej,
  • Initium – onboarding pracownika,
  • ePIT.

onPoint - zarządzanie urlopami

Kompleksowo zadbaj o wypoczynek pracowników! Z systemem onPoint planowanie urlopów staje się proste i przyjemne, niczym nadchodzący urlop. Wysyłanie wniosków, zatwierdzanie urlopu przez managerów, a nawet wyznaczanie zastępstw podczas nieobecności – to podstawowe funkcje, które znacznie usprawnią pracę każdej firmy. Co ważne - informacja o nieobecności automatycznie zostaje umieszczono w kalendarzach, co ułatwia planowanie harmonogramu pracy w każdym dziale.

onPoint - ewidencja czasu pracy

Uporządkuj czas pracy! Platforma onPoint umożliwia tworzenie przejrzystych grafików indywidualnych, grupowych, czy na konkretne obiekty. Pozwala na uwzględnienie wszystkich rodzajów zatrudnienia w tym i działalności gospodarczej. Automatycznie rozlicza godziny nadliczbowe, nocne i pracę w święta. Pozwala pracownikowi na wybór, czy wypracowane nadgodziny będą do odbioru, zostaną wypłacone czy przeniesione na inny okres rozliczeniowy. W onPoint masz dostęp do zbiorczych kart czasu pracy, a także szybko możesz sprawdzić, który z pracowników przebywa urlopie. Generowanie raportów zapewnia błyskawiczny dostęp do wielu danych związanych z ewidencją czasu pracy.

onPoint - rozliczanie delegacji

Rozliczanie delegacji już nie będzie skomplikowane! onPoint uwzględnia obecne kursy walut, ryczałt, kwoty diety i dodatków. Umożliwia ewidencję przebiegu pojazdu. Oferuje rozbudowaną możliwość wnioskowania o wyjazd służbowy przez pracownika oraz zatwierdzania delegacji przez managera. System onPoint znacznie uproszcza proces rozliczania delegacji – osoba zatrudniona wprowadza tylko daty delegacji i kwoty wydatków. Ma możliwość dodania skanu dokumentów. Co istotne - polecenie księgowania delegacji zostaje przygotowane automatycznie.

onPoint - paski płacowe

Dostarcz pracownikom elektroniczny dostęp do pasków płacowych, a także historii wypłat! onPoint wyjaśni też poszczególne części wchodzące w skład wynagrodzenia. Jeśli zatrudniasz cudzoziemców - na pewno przyda im się instrukcja online w języku angielskim na temat tego, jak poprawnie czytać pasek płacowy.

onPoint - rezerwacja biurek, sal konferencyjnych, miejsc postojowych i innych

Udostępnij swoim pracownikom sprawne narzędzie rezerwacji zasobów firmy! Pracownicy pracują hybrydowo? Pozwól im zarezerwować biurka czy sale konferencyjne na wybrane dni. onPoint oferuje dodawanie obiektów do rezerwacji i zarządzania nimi. Możesz wskazywać zasoby do rezerwacji przez pracowników - biurka, sale konferencyjne, rzutniki czy miejsca parkingowe, a także dzielić te obiekty np. na biurka wyposażone/niewyposażone, parkingi wewnętrze/zewnętrzne itp. Zautomatyzowany kalendarz rezerwacji znacznie usprawnia proces pracy.

onPoint - komunikacja z działem HR

Ułatw komunikację z działem HR w Twojej firmie! onPoint umożliwia pracownikowi wnioskowanie o dokumenty potwierdzające dochody, zatrudnienie i inne. System obsługuje druki firmowe i bankowe. Automatycznie wysyła wiadomości i dokumenty do osób zatrudnionych. Platforma daje możliwość wysyłania do pracowników przez dział HR dokumentów, formularzy, regulaminów.

onPoint - iTeczka

Zapewnij sobie zdalny dostęp do teczki pracowniczej! Elektroniczny obraz dokumentów kadrowych umożliwia błyskawiczny podgląd danych. onPoint zadba o bezpieczeństwo informacji, a także pozwoli na generowanie wielu raportów kadrowych.

onPoint - Initium

Przywitaj pracownika w swojej firmie w nowoczesny sposób! System onPoint umożliwia kompleksowy onboarding nowego członka w zespole. Dostarcza system powitalny i dynamiczny kwestionariusz pracowniczy. W onPointcie z łatwością wygenerujesz dokumenty dla nowozatrudnionych. System automatycznie raportuje etapy procesu onboardingu do działu HR.

onPoint - e-PIT

Załatw sprawnie formalności związane z PITami! onPoint pozwala elektronicznie dostarczać PITy roczne dla pracowników. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i wieloetapowej weryfikacji tożsamości. Otrzymujesz elektroniczne potwierdzenie odbioru dokumentów przez pracowników.

onPoint to nowoczesna platforma pracownicza, która staje się powszechna w każdej organizacji. Poprzez szybkość i łatwość wdrożenia, eliminacje papierowego obiegu dokumentów i związanych z tym błędów, przyspieszenie przepływu informacji, czy udostępnienie online raportów pozwala skoncentrować się pracownikom na najważniejszych czynnościach, automatyzując te żmudne. Może być dowolnie skalowana i łączona z innymi aplikacjami. Pozwól by onPoint zmienił Twoją firmę na lepsze.

Chcesz dowiedzieć się więcej o platformie onpoint.pl i możliwościach jej wdrożenia w Twojej firmie? Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie https://onpoint.pl. Tel. +48 602 175 328

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.