HR Pharma, 20lutego, Warszawa

Patronat medialny

Czwarta edycja Forum HR Pharma & Lifescience odbędzie się 20 lutego 2019 roku w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. W spotkaniu weźmie udział ponad 100 praktyków kierujących działami Human Resources w organizacjach sektora farmaceutycznego i medycznego. Agenda wydarzenia powstała na podstawie wywiadów z prelegentami i uczestnikami poprzednich edycji.

 

 

 

Tegoroczny program obejmuje zagadnienia tworzenia kultury zaufania i współodpowiedzialności, absorbcji innowacji oraz podtrzymywania zaangażowania pracowników, sukcesu i przetrwania w świecie VUCA, a także wyzwań prawnych związanych z rozliczaniem ruchomego czasu pracy.

Uczestnicy staną przed wyzwaniem rozwiązania najtrudniejszych branżowych problemów m. in.: jak efektywnie rekrutować (candidate experience) oraz dbać o rozwój kompetencji pracowników, jak zarządzać zespołem zróżnicowanym kulturowo, jak odszukać i zatrudnić nowoczesnego lidera, jak prowadzić nowe ścieżki karier w pharma & medical oraz czego możemy nauczyć od milenialsów, a w czym możemy im pomóc.

W programie oprócz wystąpień prelegentów, stolików dyskusyjnych, przewidziano case studies największych firm m. in.: Trudniej ale też się da! Buduj motywację nawet w płaskich strukturach i „przy powtarzalnych” projektach w działach komercyjnych (ASTELLAS), Wzbudzaj zainteresowanie, nawiązuj relacje, rekrutuj - talent aquisition w pigułce (GRUPA NEUCA), Wykorzystaj mechanizmy procesu zmiany w rotacji i rozwoju pracowników (BAYER). Konferencja będzie miała również charakter networkingowy sprzyjający tworzeniu silnych więzi biznesowych opartych na wymianie doświadczeń.

 

Więcej 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.