XVII ODSŁONA KURSU NA HR – POWRÓT DO NOWEJ „NORMALNOŚCI”

Patronat medialny

Po przeszło 430 dniach – na które złożyło się ponad 10 320 dynamicznych i nieprzewidywanych godzin – przyszedł czas na powrót do nowej „normalności” oraz spojrzenie w przyszłość. Wielu z nas, w ciągu ostatnich miesięcy, zrobiło progres. Inni startują z gorszej pozycji, bo regres w ich przypadku okazał się nieunikniony. Wszystkich łączy jedno – nowy etap pełen wyzwań, w który wchodzą bogaci w doświadczenia i wnioski. 

Grupa Progres w 2015 r. wcieliła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR – ogólnopolski cykl spotkań mający na celu integrację środowisk nauki, biznesu i samorządów. Firma dba o atrakcyjność lokalnych rynków pracy, otwartych dla nowych inwestycji i sprzyjających rozwojowi przedsiębiorstw, pracodawców, a także kandydatów.

30 czerwca 2021 (o godz. 9:00) rusza XVII edycja konferencji organizowanej przez Grupę Progres – Kurs na HR.Motywem przewodnim będzie: Powrót do nowej normalności. Co nas czeka i z jakiej pozycji wchodzimy w nową normalność? Na to i wiele innych pytań odpowiedzą prelegenci i uczestnicy debaty, w której udział wezmą przedstawiciele środowisk biznesowych, naukowych i samorządowych (połączą się z uczestnikami z wielu miejsc zlokalizowanych w całej Polsce). 

Wydarzenie – w formie online – stworzy przestrzeń do rozmów o:

  • budowaniu marki pracodawcy w świecie zdalnych pracowników
  • skutecznych zmianach modelu pracy (zdalnie, hybrydowo, home office)
  • motywacji i zaangażowania pracowników w zespołach hybrydowych (zdalni/stacjonarni)
  • potencjale kadrowym osób z niepełnosprawnościami
  • efektywności zespołu opartej na biostrukturze mózgu
  • cyberbezpieczeństwie w pracy

W gronie prelegentów znajdują się m.in.

  • Lidia Buksak (Trenerka wystąpień publicznych i medialnych. Autorka książek. Mówczyni. Logopeda medialny. Wykładowca)
  • Anna Urbańska (Master Trener Structogram. Autorka książek. Wykładowca. Wiceprezes zarządu i partner Instytutu Colina Rose)
  • Adam Wąsik (CEO Pracownia EB)
  • Ula Zając-Pałdyna (Ekspert HR. Trener i wykładowca. Prawnik. Autorka bloga HR na obcasach)

Miniona edycja zakończona sukcesem

W marcowej edycji – również w formie online – udział wzięło ponad 500 osób i wielu ekspertów – prelegentów i czetników debaty – wśród, których znaleźli się m.in.: Adam Pustelnik (Wiceprezydent Miasta Łodzi), dr Łukasz Fojutowski (Prorektor Collegium Da Vinci), Justyna Kołodziej (Niezależne Zrzeszenie Studentów), Katarzyna Lorenc (Business Center Club), dr hab. Paweł Korzyński (Akademia Leona Koźmińskiego).

Patronami honorowymi wydarzenia byli: Prezydent Miasta Łodzi Hanna ZdanowskaMarszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław StrukPomorska Specjalna Strefa EkonomicznaCollegium Da Vinci w Poznaniu.

Partnerami wydarzenia zostali: ElementNewspoint i Press service

Więcej informacji nt. wydarzenia dostępnych jest na https://kursnahr.pl/

************

Grupa Progres

W skład Grupy Kapitałowej Progres wchodzą spółki w całości z polskim kapitałem, z których najstarsza na rynku funkcjonuje od 2002 roku.  Grupa wspiera przedsiębiorstwa w całej Polsce w zakresie pracy tymczasowej (Progres HR), doradztwa biznesowego i szkoleń (Progres Consulting), rekrutacji stałych (Progres Permanent Recruitment), a także optymalizacji procesów (Progres Advanced Solutions). Rocznie zatrudnia ponad 28 tysięcy pracowników i realizuje 1,5 tysiąca projektów rekrutacyjnych. Posiada kilkadziesiąt oddziałów w Polsce i zagranicą.

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.