E-Learning Fusion, 16 marca, Warszawa

Patronat medialny

Już 16 marca 2017 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion, jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja o innowacyjnym e-learningu, a także metodach podnoszenia umiejętności i kwalifikacji osobistych. To wydarzenie to wyjątkowe połączenie narzędzi, metod i pomysłów nowoczesnego, skutecznego e-learningu. II edycja konferencji E-learning Fusion jest wydarzeniem, które ma na celu zaprezentowanie nowych rozwiązań technologicznych oraz możliwości w tworzeniu angażującego środowiska nauki, rozwoju i pracy.


Nazwa konferencji wcale nie jest przypadkowa. Twórcom eventu od początku chodziło o pokazanie, że nowoczesny, skuteczny e-learning to fuzja całego mnóstwa narzędzi, metod i stylów działania wspierających uczenie się w organizacjach przy wykorzystaniu technologii. Samo wydarzenie jest miksem prelekcji, warsztatów, prezentacji i testowania rozwiązań, dyskusji z ekspertami i spotkań w kuluarach. Powstało w wyniku połączenia (fuzji) doświadczeń międzynarodowych i rodzimych organizacji działających w szeroko rozumianym e-learningu. Atrakcją na niespotykaną w Polsce skalę będzie też miks mówców i prelegentów, znanych w branży międzynarodowych ekspertów i praktyków e-learningu.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję spotkać między innymi Sally Ann Moore, twórcę i dyrektora iLearning Forum Paris, najważniejszego wydarzenia e-learningowego we Francji, czy też Nicolę Appel, menedżera największych społeczności internetowych w Articulate. Z kolei lider rankingu Guru Gamifikacji, Pete Jenkins, pokaże siłę gier w rozwoju pracowników. W tajniki mobile learningu wprowadzi uczestników Neil Lasher, pionier i ewangelista tej tematyki w Europie. Gospodarzem wydarzenia będzie Marta Machalska, prezes firmy iPro, twórca Forum EduBiznes, E-Learning Day 2014 oraz I edycji E-Learning Fusion, wieloletni praktyk e-learningu, związany z branżą od początku jej istnienia w Polsce.

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat micro learningu i narzędzia kontekstowego uczenia się. Dostawcy i praktycy opowiedzą jak dzielić się i tworzyć w firmach małe porcje informacji. Opowiedzą też o tajnikach skutecznego social learningu, czyli zastosowania do kształcenia pracowników aplikacji i rozwiązań umożliwiających szybsze dotarcie i reakcję na informacje, upowszechnienie wiedzy trudnej do przekazania, a także większe zaangażowanie pracowników. Zwolennicy kompleksowego podejścia do rozwoju w firmie otrzymają porcję wiedzy o najnowszych i najpopularniejszych funkcjonalnościach współczesnych systemów LMS. Przekonają się jak z platformy do zarządzania szkoleniami w firmie przekształciły się w systemy wspierające rozwój pracowników w każdym wymiarze, wykorzystujące mechanizmy gier do angażowania ludzi.

Konferencja E-Learning Fusion skierowana jest do właścicieli i prezesów firm, menedżerów i specjalistów HR, e-learningu, szkoleń i rozwoju, kierowników lub koordynatorów procesów e-learningu, a także wszystkich pasjonatów uczenia się online.

"Tylko wspólnie, w połączeniu (fuzji) możemy wytworzyć mnóstwo energii i zwiększyć zasięg promieniowania pomysłów, metod, praktyk i narzędzi nowoczesnego e-learningu" – tak o wydarzeniu mówi jego pomysłodawca, Marta Machalska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia: http://elearning-fusion.pl/.
Organizatorem wydarzenia jest firma iPRO, która przygotowała pulę bezpłatnych zaproszeń dla tych, którzy zarejestrują się jako pierwsi.
Nie zwlekaj, wypełnij formularz zgłoszenia już teraz: https://form.jotformeu.com/63402394183353

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.