Konferencja Wellbeing w Praktyce, 23 marca, Warszawa

Patronat medialny

 

Zapraszamy na kolejną edycję Konferencji „WELLBEING W PRAKTYCE”, która odbędzie się 23 marca 2022 w formule hybrydowej, stacjonarnie w Warszawie oraz online. 

Wellbeing w praktyce 2022 to największa w Polsce jednodniowa konferencja skupiająca topowych ekspertów, którzy podzielą się konkretną wiedzą na temat podnoszenia dobrostanu w kontekście osobistym i biznesowym.

Dziś, kiedy zdrowie pracowników jest szczególnie ważne dla wielu organizacji, wellbeing jest kluczem do zrozumienia jak zadbać o nie zarówno w wymiarze fizycznym jak i psychicznym. 

Cel konferencji

Dostarczenie wiedzy, inspiracji, narzędzi oraz praktycznych rozwiązań związanych z dobrostanem człowieka w organizacji.

W programie

Prelekcje cenionych ekspertów, menedżerów i praktyków, case study, panel dyskusyjny i wiele innych atrakcji, a przede wszystkim dawka praktycznej wiedzy i narzędzi do zastosowania od ręki.

Goście specjalni i prelegenci 

Gośćmi specjalnymi tej edycji konferencji będą: Ph.D. Sonja Lyubomirsky, Natalia de Barbaro oraz Qczaj oraz menagerowie wyższego szczebla, praktycy wellbeingu m.in. z takich organizacji jak: AmRest, Bank Gospodarstwa Krajowego, DHL Parcel Polska, EMEA Aliaxis Group, Orange, Starbucks, Wellbeing Institute.

Dla kogo 

Nasze konferencje przeznaczone są dla środowisk biznesowych: właścicieli i zarządów firm, liderów, managerów działów HR, CSR, EB, PR, a także innych osób zainteresowanych problematyką dobrostanu psychofizycznego (wellbeingu) i szczęścia pracowników.

Dodatkowe atrakcje

Podczas konferencji odbędzie się także Gala Finałowa Konkursu „The Best of Wellbeing” na najlepsze praktyki pro-wellbeingowe w 2021 roku.

Uczestnicy konferencji, którzy będą stacjonarnie w Warszawie, będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty wystawców, a po konferencji z zaproszenia na wellbeingowe afterparty

Szczegółowy program i zapisy:

 https://wellbeinginstitute.com.pl/konferencja-wellbeing-w-praktyce/.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.