Kongres Next Generation , 20-21 października, Poznań

Patronat medialny

„Sukcesja – suma wszystkich strachów” to myśl przewodnia organizowanego przez Instytut Biznesu Rodzinnego Kongresu Next Generation – wydarzenia dla młodego pokolenia firm rodzinnych, szukającego swojego miejsca w firmie rodzinnej oraz rodzinie biznesowej.

Do Poznania zapraszamy tylko odważnych sukcesorów! 20 i 21 października 2022 (czwartek, piątek) wspólnie podejmiemy tematy trudne i emocjonalne, aby na koniec rozejść się do domów z receptą na pokonanie strachów związanych z procesem zmiany pokoleniowej.

Jak zawsze NextG skupia się na praktyce, na konkretnych rozwiązaniach, które można wykorzystać w firmach i rodzinach po powrocie do domu. Agenda koncentruje się na 4 obszarach ważnych z punktu widzenia sukcesora: „ja” w rodzinie biznesowej, „ja” w firmie rodzinnej, moje kompetencje, biznesowa niepewność. Uczestnicy będą mogli spersonalizować agendę do swoich potrzeb i zainteresowań. Ważny jest także dostęp do konsultacji z ekspertami przez cały czas trwania wydarzenia – dzięki temu każdy znajdzie receptę na sukcesję we własnej rodzinie, aby bez lęku patrzeć w przyszłość. 

Szczegółowy program NextG oraz możliwość rejestracji dostępne są na stronie:www.nextg.pl  

Skorzystaj ze zniżki! Na hasło FAMBIZ -25% przy rejestracji!

Uwaga: 25% zniżki przy zapisie na Kongres NextG na hasło „FAMBIZ” podane przy rejestracji dla członków naszej organizacji.”

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.