Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej VIII edycja konferencji:16-17 września 2020 r.,

Patronat medialny

SKUTECZNY DZIAŁ HR W FIRMIE PRODUKCYJNEJ

VIII EDYCJA KONFERENCJI
16-17 września 2020 r.,
stacjonarnie i online

Organizator: GBI Partners Sp. z o.o.

VIII edycją konferencji „Skuteczny Dział HR w firmie produkcyjnej” chcemy zachęcić Państwa do powrotu do tego co Państwo lubią: rozwijania się, zdobywania wiedzy, benchmarkingu oraz pogłębiania relacji i nawiązywania nowych kontaktów.

Aby było to możliwe dla jak najszerszego grona przygotowaliśmy tegoroczną konferencję
w dwóch wersjach – online i stacjonarnej, obniżyliśmy ceny, zaproponowaliśmy nową możliwość uzyskania większego rabatu, a przede wszystkim przygotowaliśmy bardzo ciekawy program.

Szefowie Działów HR z takich firm jak Beiersdorf, Collins Aerospace, Dan Cake, Flex, Goodyear, Grupa Żywiec, Mondelez, Pratt & Whitney, Unitop i inni podzielą się
z Państwem swoimi doświadczeniami z ponad 500 akcji ograniczających ryzyko zakażenia Covid-19 w swoich zakładach, opowiedzą jak HR może wspierać pracowników w radzeniu sobie z poczuciem lęku, niepewności i dużego stresu. Dowiedzą się Państwo jakie kompetencje Lidera okazują się kluczowe w czasie próby, jak komunikować trudne decyzje, jak nie stracić talentów w czasie kryzysu. Poznają Państwo przykład udanych negocjacji ze związkami zawodowymi, dobre praktyki szukania oszczędności, wykorzystanie narzędzi OKR w pracy zespołów rozproszonych i wiele innych tematów ważnych nie tylko w kryzysie.

Strona wydarzenia: http://www.gbip.com.pl/konferencje_SDH.html

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.