Forum Zdrowego Biznesu

Patronat medialny

 

 

Z przykrością informujemy, że w związku z coraz liczniejszymi rezygnacjami udziału w Forum Zdrowego Biznesu przez naszych klientów, którzy powołują się na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce, rosnącymi niepokojami dot. bezpieczeństwa na większych zgromadzeniach oraz ich korporacyjne procedury bezpieczeństwa zmuszeni jesteśmy zmienić termin Forum Zdrowego Biznesu, które miało odbyć się 25 marca w Warszawie.

 Nowy termin podamy do Państwa wiadomości, gdy tylko sytuacja się uspokoi, a my będziemy mieli informacje od naszych klientów, że ich obostrzenia firmowe dot. bezpieczeństwa epidemiologicznego są odwołane i pozwalają na udział w konferencjach i szkoleniach.

 

 

Biznes oparty na zdrowych praktykach to nic innego jak umieszczenie zdrowia w strategii rozwoju firmy i zarządzanie tym zdrowiem, nie tylko w ujęciu profilaktyki schorzeń, czy eliminacji absencji chorobowych, ale też edukacji, budowania ergonomicznych miejsc pracy, wartości, przywództwa czy relacji międzyludzkich.

Tegoroczna edycja Forum Zdrowego Biznesu jest wyjątkowa – spojrzymy na poszczególne filary systemów zarządzania zdrowiem od praktycznej strony, opierając się na doświadczeniach poszczególnych firm. Poruszymy kwestie związane z systemem zarządzania według ISO 45001, zastanowimy się nad rolą działań PR i marketingowych w zarządzaniu zdrowiem oraz porozmawiamy o tym jak badania profilaktyczne i projekty edukacyjne przekładają się na świadomość zdrowotną pracowników.

W ramach Forum Zdrowego Biznesu przewidzieliśmy także warsztaty w małych grupach, podczas których, uczestnicy będą mogli zaczerpnąć wiedzy eksperckiej i nabyć praktycznych umiejętności, które w poszczególnych filarach systemu zarządzania zdrowiem są istotne.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Forum Zdrowego Biznesu, już 25.03 w Warszawie. Do zobaczenia!

http://forumzdrowegobiznesu.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.