Konferencja Lato HR 2016, 5 lipca, Warszawa

Patronat medialny

HR skoncentrowany na wartościach. Inwenta już po raz szósty zaprasza na autorską Konferencję Lato HR, która odbędzie się 05 lipca 2016 r. w Warszawie.  W tym roku program merytoryczny wydarzenia skoncentrowany będzie wokół zarządzania przez wartości. Czy wartości przełożyć się mogą na wyniki finansowe organizacji?

Swoimi doświadczeniami w roli prelegentów dzielić się będą przedstawiciele firm m.in.: Polfa Warszawa, Skanska Commercial Development Europe, Siemens, Konfederacja Lewiatan, Akademia Leona Koźmińskiego. Zaplanowana jest również debata ekspercka, w którą moderować będzie Beata Bukowska – Partner w firmie doradztwa personalnego Inwenta. Wydarzenie poprowadzi Paweł Kaczmarczyk z Konfederacji Lewiatan.
Wydarzenie skierowane jest do Dyrektorów HR, Senior HR Menedżerów oraz Business Partners, a także  wszystkich osób związanych z branżą zarządzania zasobami ludzkimi. W każdej edycji staramy się prezentować nowe trendy, narzędzia i rozwiązania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Przykładamy wagę, aby każdy temat prelekcji zobrazowany został konkretnym studium przypadku. Współpracujemy z doświadczonymi i ciekawymi prelegentami. Konferencja to nie teoria, to najlepsze praktyki stosowane przy realizacji projektów HR.

Dodatkowe informacje odnośnie wydarzenia znaleźć można pod adresem www.latohr.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.