ABC pracy zdalnej – poradnik dla pracodawców cz.2

Patronat medialny

Pojawiła się kolejna część z serii ebooków ABC pracy zdalnej – poradnik dla pracodawców, który objęliśmy patronatem medialnym. Publikacja pod tytułem Selekcja narzędzi, które usprawnią pracę zespołu jest od dziś dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych – kliknij tutaj, aby ją pobrać.

 Czego dowiecie się z drugiej części?

Selekcja narzędzi, które usprawnią pracę zespołów to lista niezawodnych chmurowych programów oraz zbiór sprawdzonych strategii i porad praktyków. Dzięki temu poradnikowi poznacie narzędzie, które:

  • Ułatwiają komunikację asynchroniczną i tym samym umożliwią pracownikom zdalnym pełne skupienie na zadaniach.
  • Sprawią, że nawiązanie szybkiego kontaktu w synchronicznym trybie pracy będzie jeszcze prostsze.
  • Przyspieszą zdalną współpracę w plikach online.
  • Pomogą koordynować zespoły i prowadzić ewidencję czasu pracy – aby zarówno pracodawcy, jak i pracownicy znali swoje wzajemne oczekiwania.
  • spełniają oczekiwania firm w zakresie bezpieczeństwa, wygody użytkowania i funkcjonalności, a przy tym mieszczą się w budżecie.

Każdy rozdział opatrzony został wieloma opiniami.

Kwarantanna to idealny czas na budowanie zespołów rozproszonych

Odgórnie narzucone ograniczenie przemieszczania się w celu zahamowania epidemii, to tylko impuls, by przygotowaćkompletne kompendium wiedzy o strategiach i narzędziach pracy zdalnej. Wierzymy, że ta seria ebooków oprze się próbie czasu i będzie aktualna jeszcze przez wiele lat po kwarantannie. Praca zdalna to stale rosnący w siłę trend i wkrótce stanie się standardem w przedsiębiorstwach ze wszystkich branż, które mogą sobie na to pozwolić.

Wydawca ebooków

Fly On The Cloud – firma partnerska Google, Facebooka i Zendeska, edukuje oraz wdraża polski rynek w erę technologii chmurowych. Mają na koncie już dwie obszerne publikacje o narzędziach Google: 

101 tricków, dzięki którym w pełni wykorzystasz potencjał Arkuszy Google

oraz

Sekrety Aplikacji Google, czyli jak pracować wydajniej ze swoim kontem Gmail

Teraz pracodawcy potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek, bo wiele firm w obliczu zagrożenia epidemiologicznego zmuszonych jest do szybkiej adaptacji cyfrowych rozwiązań, które pozwolą pracownikom na bezpieczną i produktywną pracę z domu.

Co jeszcze czeka nas w tej serii?

Pierwsza część to wprowadzenie do tematu oraz solidna porcja teorii, druga zawiera szczegółowe, ilustrowane instrukcje wykorzystania cyfrowych narzędzi do współpracy, a z kolejnych dwóch poznacie:

  • prawne aspekty zatrudniania pracowników na odległość,
  • zasady kontroli i zachowania bezpieczeństwa danych w organizacjach opartych o rozproszoną siłę roboczą.

Pobierz drugą część, przechodząc na stronę autorów.

O wydaniu kolejnych części ebooków będziemy informować Was na bieżąco.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym ebook jest HRpolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.