Wschód HR,19 czerwca, Białystok

Patronat medialny

Konferencja Wschód HR – to pierwsze takie wydarzenie na Podlasiu. Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca 2018 w Białymstoku. Wydarzenie skierowane jest do praktyków z branży HR oraz employer branding, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę w zakresie najnowszych trendów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

 

 

 

 

Założeniem Konferencji jest zwiększenie dostępności nowoczesnych narzędzi i praktyk w zakresie HR  dla podlaskich przedsiębiorców.  Wydarzenie to obfitować będzie zarówno w cenną, merytoryczną wiedzę, jak i nowinki ze świata HR. Wśród treści wyróżnić można trendy dotyczące nowoczesnych praktyk w rekrutacji, efektywne motywowanie pozapłacowe pracowników, dbanie o rozwój, sprawne zarządzanie, nowoczesne technologie oraz budowanie marki pracodawcy – wszystkie zagadnienia zostaną zaprezentowane przez 22 ekspertów w trakcie odrębnych prelekcji.

Celem wydarzenia jest pobudzenie refleksji nad istotą działań HR dla rozwoju podlaskiego biznesu oraz zainspirowanie regionalnych przedsiębiorstw w kierunku wdrażania najnowszych trendów z dziedziny HR oraz wizerunku atrakcyjnego pracodawcy – tak ważne w kontekście różnego rodzaju wyzwań na panującym rynku pracownika.

W dniu imprezy uczestnicy będą mogli nie tylko sięgnąć po wiedzę ekspercką oraz konsultacje, którymi służyć będą zaproszeni goście, ale również być członkiem sesji networkingowiej, w czasie której nastąpi wymiana cennych doświadczeń. Wśród atrakcji znajdzie się także loteria wizytówkowa z szansą na wygranie wyjątkowych nagród, w tym vouchery na szkolenia, bestsellerowe książki Pawła Tkaczyka oraz inne upominki ufundowane przez partnerów. Organizatorzy zadbali również o akcent artystyczny – otoczą słuchaczy wyjątkowymi dźwiękami kwartetu smyczkowego. Ale oprócz rozrywki dla ducha, pożegnalny akcent dedykowany będzie zdecydowanie dla ciała -  wszystkim uczestnikom zaserwowany zostanie pożegnalny toast z bąbelkami.

Więcej szczegółów

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.