HRD INNOVATIONS & EXPO, 1 października, Warszawa

Patronat medialny

W rozwoju najistotniejsze jest wychodzenie naprzeciw – naprzeciw ludziom, ich potrzebom, problemom oraz możliwościom. Tak rozumieją to organizatorzy zbliżających się wielkimi krokami warszawskich targów szkoleniowo-doradczych połączonych z bogatą sekcją merytoryczną. Jeżeli jesteś osobą, której z zawodu i powołania leży na sercu tworzenie efektywnych zespołów, sprawnych organizacji oraz przyjaznego środowiska pracy – wyjdź naprzeciw HRD Innovations & Expo 2019 już 1 października na Uczelni Łazarskiego w Warszawie i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Strefę wystawienniczą nadchodzących targów współtworzyć będzie ponad 30 wystawców prezentujących nowe rozwiązania oraz oferujących kilkadziesiąt  różnorodnych form warsztatów. W całym przekroju dostępnych ofert na pewno znajdą masę inspiracji zarówno menadżerowie, kierownicy czy dyrektorzy firm o różnej specyfice i specjalizacji, jak i osoby związane ściśle z branżą coachingową czy konsultingową. Charakterystyczna dla rzeczywistości targów branżowych jest oczywiście atmosfera otwartej komunikacji i zawiązywania nowych, bezcennych znajomości. Organizatorzy zadbali o komfortowe warunki do networkingu, wymiany doświadczeń oraz weryfikacji dotychczasowych spostrzeżeń. To nie wszystko.

"Podczas imprezy będziemy inspirować, łączyć i zmieniać, dlatego też oprócz standardowej przestrzeni wystawienniczej, gdzie będziecie mieli okazję spotkać się z ponad 30 wystawcami, przygotowaliśmy dla Was również bogatą sekcję merytoryczną" – zapowiada prezes stowarzyszenia PSTD, Agata Bogusiak. PSTD, czyli Polish Society for Training and Development, to jeden z trzech – oprócz firmy EI Polska oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego –  współorganizatorów HRD Innovations & Expo 2019.

Za słowami Agaty Bogusiak stoi dbałość o bogaty przekrój tematyczny prelekcji (do wystąpień przygotowuje się ponad 50 prelegentów) oraz odpowiedni dobór obszarów tematycznych, których jest osiem. Od zagadnień dotyczących funkcjonowania zarządu, działów operacyjno-technologicznych oraz finansowych; przez wyzwania stojące przed zespołami sprzedażowymi, marketingowymi, HR-owymi; po kluczowe i aktualne sprawy związane z audytem organizacji, nauką oraz edukacją, a także społecznością w ujęciu CSR.

Jak mówi Agata Bogusiak "Motywem przewodnim tej imprezy jest człowiek-organizacja-planeta. Będziemy rozmawiać nie tylko o tym, co dzieje się w Polsce, lecz również o tym, jakie trendy widoczne są za granicą. Panele wraz z prelekcjami oraz warsztaty (łącznie 60+ sesji) po brzegi wypełniają czas od godziny 9 aż do 18. A o godz. 18:15 zapraszamy na Przegląd Filmów Odpowiedzialnych – zobaczysz jak przedsiębiorcze osoby i organizacje wspierają realizację 17 Globalnych Celów zawartych w Agendzie 2030 na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju". Program dostępny jest tutaj.

"Podczas wydarzenia będziemy mieć okazję do wymiany swoich doświadczeń, do weryfikacji swoich praktyk i, mam nadzieję, do zdobywania wiedzy oraz narzędzi, które z powodzeniem wykorzystamy w swojej pracy zawodowej i w swoich projektach" – mówi Agata Bogusiak.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.