II Edycja Konferencji Strategie HR, 17-18 maja, Warszawa

Patronat medialny

Zapraszamy do udziału w najważniejszym spotkaniu liderów świata HR!

#strategia, #kryzys, #diversity, #inclusion #equality #data #ESG #kultura, #agile  – to hasła, które zdominują program II edycji konferencji z cyklu „Strategie HR”, która odbędzie się w dniach 17-18 maja w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie.

 W tym roku zainicjowana będzie dyskusjao realnej współpracy na linii HR – biznes, o tym jakie są wzajemne oczekiwania, jak ułożyć komunikację i przepływ informacji, jak wspólnie przygotować się na wiele nowych wyzwań w obszarze regulacyjnym, które już niebawem wprowadzą rewolucję w firmach (m.in. wdrażanie strategii DI&E i ESG)

To będzie również dyskusja o stanie dojrzałości organizacji – Które firmy można zaliczyć do data driven organization, a może zwinność to cecha, która najlepiej opisze charakter ich działania? Czy dobrostan to chwilowo chwytliwe hasło, czy stan, do osiągnięcia którego zmierzają?

Konferencja Strategie HR to prawdziwe Święto HR! Każdy z uczestników będzie mógł ułożyć samodzielnie agendę wybierając z szerokiej oferty prelekcji, paneli dyskusyjnych i równoległych ścieżek tematycznych. A to wszystko okraszone fantastyczną atmosferą spotkania face to face.

Na koniec pierwszego dnia wydarzenia, zaprosimy uczestników na ceremonię wręczenia nagrody w konkursie HRA Star Award.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.