III Śląska Konferencja Interim Management, 9 marca, Katowice

Patronat medialny


Co ma zrobić firma, w której trzeba pilnie zarządzić zmianą, przeprowadzić restrukturyzację, uzupełnić potrzebne kompetencje? Czy istnieje pogotowie do nagłych przypadków biznesowych, straż pożarna gasząca zarządcze pożary? Dobrą odpowiedzią na tak postawione pytanie jest interim management. To efektywne narzędzie interwencji biznesowej, znane od lat w krajach zachodnich, coraz szybciej rozwija się także w Polsce.

 

Interim management czyli zarządzanie czasowe polega na zatrudnieniu managera do realizacji określonego zadania zarządczego w zdefiniowanym czasie. Jest  rozwiązaniem uniwersalnym: może być stosowane w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości czy formy własności. Już po raz trzeci interim managerowie oraz przedsiębiorcy zainteresowani stosowaniem tego rozwiązania spotkają się w Katowicach na Śląskiej Konferencji Interim Management. Organizuje ją Region Śląski Stowarzyszenia Interim Managers w dniu 9. marca, w hotelu Novotel przy ul. Roździeńskiego 16. W tym roku spotykanie odbywa się pod hasłem: Interim Management— Przepis na sukces w biznesie.

Konferencja adresowana jest do praktyków biznesu, menedżerów poszukujących nowych wyzwań a także tych, którzy chcieliby skonfrontować swoje problemy z osobami, które być może już takie rozwiązywali. Wśród zaproszonych prelegentów wystąpią eksperci z następujących obszarów: interim management, mentoring, coaching, doradztwo finansowe, pozyskiwanie środków na inwestycje, ograniczanie kosztów mediów.
Podczas wydarzenia prelegenci będą prezentować odpowiedzi na m.in. takie pytania:

  • Jak z 42 mln dolarów straty zapewnić 27 mln dolarów zysku w rok?
  • Jak skutecznie zarządzać płynnością finansową przy wykorzystaniu funduszy płynnościowych?
  • Jak zwiększyć poziom finansowania inwestycji ze środków UE?

Poznamy także subiektywną teorię decyzji i liczne case study z polskiego i międzynarodowego rynku interim management.

Więcej szczegółów: http://stowarzyszenieim.org/iii-konferencja-sim-2017/.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.