Siła Międzynarodowych Zespołów, 7 października, Wrocław

Patronat medialny


Siła Międzynarodowych Zespołów– pierwsza w Polsce konferencja w całości poświęcona tematyce współpracy i komunikacji w międzynarodowych zespołach. Jest skierowana do osób, które pracują w różnorodnym otoczeniu i w swojej codziennej pracy mają do czynienia z różnicami kulturowymi oraz oczekują sprawdzonej wiedzy oraz profesjonalnego wsparcia ze strony ekspertów w zakresie międzykulturowej współpracy.

Podczas Konferencji uczestnicy wezmą udział w 3 sesjach plenarnych, które poprowadzą Monika Chutnik (ETTA Global Leadership Consulting), Grażyna Drab (Global Financial & HR Manager), a także Tobias Svensson (SSAB Poland). Podczas dwóch sesji warsztatowych goście będą mogli wybrać jedną z 4 ścieżek tematycznych dot. efektywnej współpracy międzykulturowej. Po lunchu na uczestników będą czekały dalsze warsztaty poświęcone zagadnieniom różnic kulturowych w relacjach biznesowych z konkretnymi krajami – Ukrainą, Niemcami i Szwajcarami, państwami azjatyckimi oraz Indiami. Konferencję zakończy unikatowa formuła specjalistycznych spotkań z doświadczonymi praktykami biznesu i uznanymi ekspertami m.in. z takich organizacji jak: IBM, ArcelorMittal Poland, UBS Business Solutions Poland, Gaz System S.A., SoftServe, EY Global Services oraz ETTA Global Leadreship Consulting.

Konferencja odbędzie się 7 października 2016 w godzinach 9.00 – 17.00 w Q Hotel we Wrocławiu (Krzyki) przy ul. Zaolziańskiej 2.
Organizatorem konferencji jest firma ETTA Global Leadership Consulting.
Szczegółowa agenda oraz zapisy znajdują się na stronie www.silazespolow.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.