HR Diversity,13-14 czerwca, Warszawa

Patronat medialny

W dniach 13-14 czerwca 2018 w Warszawie odbędzie się konferencja HR Diversity- Zarządzanie różnorodnością- Wyzwania HR. Każda organizacja, firma to mnóstwo procesów, produktów, usług, narzędzi, ale przede wszystkim to ludzie, osoby, które budują firmę, stanowią o jej kulturze, jakości i postrzeganiu przez innych .

 

 

 

 

Człowiek, który buduje organizację, niezależnie od tego, jakie stanowisko w strukturze zajmuje, jest jej kluczowym ogniwem. Na wartość organizacji wpływa różnorodność doświadczeń, ale również, a może przede wszystkim, samych ludzi – ich pochodzenia, kultury, zainteresowań. Ta właśnie różnorodność i zarządzanie nią stanowi bardzo duże wyzwanie dla każdej organizacji. Ale odpowiednie podejście do tego wyzwania powoduje, że firma zyskuje znacznie więcej niż najnowocześniejsze narzędzia. O tym, jak ważne jest zarządzanie różnorodnością opowiedzą doświadczeni eksperci podczas HR Diversity. Podczas tego dwudniowego spotkania szczególna uwaga zostanie poświęcona:

  • wyzwaniom w kontekście zarządzania wielokulturowymi zespołami,
  • zarządzaniu wiekiem, zarówno w kontekście osób 50+ jak również młodego pokolenia ludzi dopiero wkraczającego na rynek pracy,
  • równouprawnienia i tolerancji – w bardzo szerokim kontekście, nie pomijając najbardziej wrażliwych tematów,
  • równym szansom na rynku pracy dla osób z niepełnosprawnością.

Zyskają Państwo pewność, że zarządzanie różnorodnością ma bardzo wiele płaszczyzn, wymiarów, wyzwań i korzyści. Przedstawione zostaną studia przypadków, ale również zostaną Państwo zaangażowani w pracę podczas dwóch warsztatów, które nie tylko będą dużą dawką wiedzy, ale również refleksji i pomysłów.

Więcej informacji

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.