VIII edycja Konferencji Quo Vadis Szkolenia

Patronat medialny

Zapraszamy na VIII edycję Konferencji Quo Vadis Szkolenia

04.03.2020 Warszawa

Stowarzyszenie PSTD ma zaszczyt po raz ósmy, zaprosić Państwa na wydarzenie podsumowujące ogólnopolskie badanie Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.

 

Konferencja Quo Vadis Szkolenia na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń traktujących o szkoleniach i rozwoju organizacji. Dla uczestników, stanowi wartość dodaną, ponieważ nie tylko dostarcza wiedzę. Przede wszystkim przedstawia argumenty świadczące o wpływie działań rozwojowych (bądź ich braku) na firmy i pracowników organizacji. Po raz ósmy będziemy koncentrować się na efektywności działań rozwojowych.


Jeżeli jesteś ciekaw, w którą stronę zmierza polityka szkoleniowa w Polsce, jakich trendów należy się spodziewać w najbliższej przyszłości i jak na to wszystko zapatruje się szerokie gremium praktyków biznesu, weź udział w konferencji.

 

Jak co roku, oprócz omówienia wyników badania TDI, czekają na nas ciekawe prelekcje, przestrzeń wymiany doświadczeń. Program konferencji dostępny jest na stronie http://quo-vadis-szkolenia.pl/program.

Uczestnicy Konferencji otrzymają:

  • Bezpłatny egzemplarz elektroniczny Raportu Rynkowego podsumowującego zarówno bieżące wyniki VIII edycji Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleń (Badanie TDI), jak i porównawczo wyniki z wszystkich poprzednich lat.
  • Ofertę bezpłatnego udziału w licencjonowanym warsztacie „Efektywność biznesowa szkoleń – jak to osiągnąć?”, przy zakupie książki Kompendium Zarządzania Szkoleniami.

Rejestracja na konferencję

 

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.