Gra miejska-Łowcy Głów- 13 października, Wrocław

Patronat medialny

Łowcy Głów to wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników branży Human Resources. Udział w grze miejskiej stwarza okazję do działań Employer Brandingowych. Pierwszy raz przedstawiciele z działów personalnych będą rywalizować o wygraną w zawodach terenowych.

 

 

 

 

Łowcy Głów to gra miejska dla wszystkich HRowych pasjonatów, którzy nie boją się wyzwań i dobrej zabawy. Na Dzikim Zachodzie panuje zaciekła rywalizacja, poszukiwani chowają się w ciemnych jaskiniach LinkedIn’a bądź w głębokich kopalniach Goldenline, skąd wyciągani są przez najsprytniejszych headhunterów. Codzienność pracowników z działów personalnych opiera się również na pozyskaniu i utrzymaniu najlepszych kandydatów. Dlatego też, gra miejska będzie dotyczyć Łowców Głów na Dzikim Zachodzie, którzy ścigają się ze sobą po dzikich stepach rynku pracy w poszukiwaniu osób, za których pozyskanie Szeryf Wrocławia wyznaczył dużą nagrodę.

Łowcy Głów są pierwszą branżową grą miejską w Polsce! Biorący w niej udział uczestnicy mają szansę na nawiązanie nowych kontaktów, spędzenie aktywnie czasu ze swoimi koleżankami i kolegami z pracy, a także zdobycie wspaniałych nagród! Wrocław zamieni się w Dziki Zachód już 13 października!

Zasady na Dzikim Zachodzie są proste. Wygrywa drużyna z najkrótszym czasem przejścia trasy. Czas mierzony jest od momentu startu aż do przekroczenia linii mety. Bonusowy czas naliczany jest po wykonaniu zadań specjalnych, karny zaś po wykorzystaniu podpowiedzi. Uczestnicy poruszają się dzięki wskazówkom, które otrzymują na każdej stacji, poprzez aplikację mobilną. Jednakże, by zdobyć potrzebne informacje należy wykonać specjalne zadania.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest świetną okazją do integracji pracowników oraz promocji firmy. Udział w grze jest płatny – przedstawiciele firm z działów personalnych – 70 zł/ os. (na fakturze). Studenci interesujący się tematyką HR, w szczególności studiujący kierunki pokrewne – 30 zł/os.
Trasa gry obejmuje najbardziej znane i ciekawe miejsca we  Wrocławiu.

Więcej  

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.