Webinar: Praca hybrydowa - połącz moc offline i online z aplikacjami Google

Patronat medialny

Według badań Gartnera do 2022 r. 25% pracowników umysłowych na świecie wybierze swój dom jako główne miejsce pracy, a 45% będzie pracować w domu przez dwa do trzech dni w tygodniu. Te prognozy sprawiają, że wiele organizacji wdraża hybrydowy model pracy, co wprowadza nowy zestaw wyzwań związanych z produktywnością, zarządzaniem i budowaniem więzi.

Hybrydowy model pracy zdobywa coraz większą popularność, dlatego warto też zadbać o rozwiązania technologiczne, które wspomagają codzienną pracę w zespole - niezależnie od lokalizacji pracowników. 

Podczas webinaru, który odbędzie się 23 czerwca, dowiesz się, jak aplikacje Google pomagają zwiększyć elastyczność pracy, umożliwiają lepsze zarządzanie czasem czy też wzmacniają uczestnictwo i równość współpracy w zespole rozproszonym.

Webinar dedykowany jest m.in. dla:

🔹 właścicieli firm działających w modelu hybrydowym

🔹 HR/Employer Branding i Office Managerów

🔹 Liderów zmian i Managerów odpowiadających za wdrażanie nowych narzędzi w firmie

Spotkanie podzielone będzie na 4 bloki tematyczne, dotyczące:

🔹 Zarządzania czasem i koordynacji zadań zespołu

🔹 Komunikacji i współpracy w zespole

🔹 Integracji i wzmacnianiu więzi zespołu

🔹 Strategii bezpiecznej pracy hybrydowej

Podczas każdego z nich Agnieszka Zaradna (Cloud Sales Specialist w Fly On The Cloud) opowie, jak aplikacje Google wspierają poszczególne obszary i w jaki sposób zwiększają elastyczność współpracy w zespole.

W drugiej połowie spotkania planowana jest również sesja Q&A z udziałem Elżbiety Cieślak (HR Manager w Fly On The Cloud), która zdradzi cenne wskazówki dotyczące standardów współpracy hybrydowej z wykorzystaniem Google Workspace - z perspektywy HR.

 

Brzmi interesująco? Zarejestruj się już teraz na darmowy webinar:https://bit.ly/34Y4U8B 

 

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.