Konferencja: E-learning i zarządzanie wiedzą, 21 marca, Warszawa

Patronat medialny

21 marca 2019 odbedzie się IV edycja konferencji „E-learning i zarządzanie wiedzą”. Jej celem jest edukacja i wymiana doświadczeń. Organizatorzy podkreślają ogromne znaczenie wzajemnego inspirowania się wiedzą, doświadczeniami i nowinkami. Konferencja będzie koncentrowała sie wokół tematu sukcesów i codziennych wyzwań. Będzie mowa o sytuacjach typowych i nietypowych, o małych pożarach i błękitnym oceanie możliwości. Wiedza to potęga – organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

 

Uczestnicy będą mieli do wyboru dwa równoległe bloki tematyczne.

Jeden dedykowany deweloperom, gdzie omówione zostaną praktyczne zagadnienia pracy operacyjnej związane z zwiększeniem jakości i efektywności szkoleń, przeglądem narzędzi oraz praktycznych wskazówek dotyczącego procesu tworzenia e-learningu.

Drugi blok skierowany jest do całej branży HR. Ta część będzie o skutecznych praktykach wyboru i projektowania ścieżek rozwoju pracowników, dobrych i złych stronach wprowadzenia e-learningu, o procesie edukacji on-line na przykładzie dużych korporacji, o tym jak zacząć przygodę z e-learningiem oraz jak skutecznie angażować, inspirować pracowników do wspólnej nauki.

Konferencja porusza tematy codzienne, łatwiejsze i trudniejsze wyzwania zawodowe. To przestrzeń do wspólnej wymiany doświadczeń i inspiracji.

Więcej

 

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.