IV Kongres SIETAR Polska, 25-27 listopada, Wrocław

Patronat medialny


Serdecznie zapraszamy na jedyne takie wydarzenie, IV Kongres SIETAR Polska, który odbędzie się 25-27 listopada 2016 we Wrocławiu.

 

Kompetencja międzykulturowa – klucz do zglobalizowanego świata to temat tej edycji kongresu, którego celem jest wymiana praktyk międzykulturowych, dotyczących efektywnej współpracy we współczesnym świecie. Wrocław, jako Europejska Stolica Kultury 2016 oraz ważne centrum współpracy międzynarodowej, jest najlepszym miejscem, by to właśnie tu rozpocząć ważną i potrzebną dziś dyskusję na temat wartości różnic kulturowych.

Dwa dni wystąpień będą podzielone na 4 ścieżki tematyczne – społeczną, międzypaństwową oraz dwie biznesowe. Wśród poruszanych przez prezenterów zagadnień będą m. in. budowanie otwartości wobec obcych kultur w kontekście edukacyjnym i pracowniczym, szkolenie działów rekrutacyjnych w międzynarodowych firmach oraz analiza konkretnych przykładów kooperacji międzykrajowej i rozwiązań firm wspierających wielokulturowość. W Kongresie weźmie udział około 150 uczestników.

Sesja Otwarcia, na którą zapraszamy wszystkich

Wszyscy chętni zaproszeni są na Sesję Otwarcia, która odbędzie się 25 listopada o godz. 9 w Kinie Nowe Horyzonty. Wstęp na Sesję Otwarcia jest wolny. Uczestnicy zostaną zabrani na wycieczkę dookoła świata, dzięki której doświadczą multikulturowości na własnej skórze. To będzie przeżycie jedyne w swoim rodzaju: będziemy odkrywać wiele wymiarów i znaczeń różnorodności kulturowej za pomocą różnych soczewek – specjalnie przygotowanego na Kongres eksperymentalnego pokazu tańca Cloud Theatre czy komediowego stand-upu słynnego Jima Williamsa, a wszystkiemu będzie towarzyszyła unikalna oprawa muzyczna. Punktem programu Sesji Otwarcia będą wystąpienia głównych mówców Kongresu - Agnieszki Orłowskiej z wrocławskiego oddziału Google oraz dr Livingstona Thomsona, trenera kompetencji międzykulturowych z Dublina.

Więcej informacji o Kongresie: http://sietar.pl/kongres/
Rejestracja i więcej informacji o zaproszonych gościach i harmonogramie: http://sietarpolskakongres2016.evenea.pl/http://sietarpolskakongres2016.evenea.pl/

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.