Międzynarodowy Samozorganizowany Trening Open Space w Warszawie 26-30.01.2015

Patronat medialny

Open Space stosuje się od lat i z powodzeniem na całym świecie. Również w Polsce metoda ta zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba prawdziwego dialogu i zaangażowania całego systemu w celu znalezienia rozwiązania lub tworzenia innowacji. Świetnie sprawdza się również jako sposób na dialog z interesariuszami i metoda sieciowania ludzi wokół jakiegoś tematu.

OPEN SPACE TECHNOLOGY

To metoda pracy z dużymi grupami i całymi systemami, która dobrze sprawdza się, kiedy mamy do czynienia ze skomplikowaną sytuacją, nikt do końca nie wie, co byłoby dobrym rozwiązaniem, problem dotyka wielu grup i osób, a decyzja tak naprawdę jest potrzebna na wczoraj.

Brzmi ciekawie?? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Open Space i zrozumieć jak ta metoda może pomóc rozwijać Twoją organizację, będzie ku temu świetna okazja. Już w styczniu w Warszawie, w hotelu Gromada Lotnisko odbędzie się Międzynarodowy Samoorganizowany Trening Open Space.

Głównym partnerem wydarzenia jest Progressive Partners. Zarówno facylitatorzy, jak i uczestnicy przyjeżdżają z całej Europy i nie tylko, aby razem zanurzyć się w Open Space, przekonać się jak działa i jak zadbać o to, aby był naprawdę efektywny.

www.progressivepartners.pl/aktualności

Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy http://progressivepartners.pl/wp-content/uploads/2014/10/SOST-Invitation-05_PL.pdf

Szczegóły wydarzenia i zapisy na stronie www.sost.eu

Patronem medialnym wydarzenia jest portal HR Polska

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.