XIX Forum Praktyki Gospodarczej, 11-17 września, Chorzów

Patronat medialny

W dniach 11, 12 i 17 września w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie odbędzie się XIX edycja Forum Praktyki Gospodarczej. Bezpłatne wykłady i warsztaty dotyczą m.in. marketingu, psychologii w biznesie, przywództwa, czy zarządzania. Gośćmi specjalnymi będą Paulina Smaszcz-Kurzajewska - ekspert komunikacji i public relations, oraz Miłosz Brzeziński - coach. 
 
W tym roku uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu tworzenia strategii marki firmy, przywództwa, psychologii w biznesie, zarządzania zespołem oraz budowania marki osobistej. Podczas Forum Praktyki Gospodarczej nie zabraknie gości specjalnych. Wydarzenie rozpocznie się 11 września, o godz. 16:30 w WSB w Chorzowie (ul. Sportowa 29). Otworzy je wykład Miłosza Brzezińskiego- coacha, mentora i konsultanta biznesowego, pt. „Zaangażowanie i głaskologia”. Będzie mowa o motywowaniu siebie i innych, roli informacji zwrotnej w relacjach zawodowych, a także o tym, jak radzić sobie z osobistymi trudnościami.
W drugim dniu Forum - 12 września, wystąpi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, ekspert komunikacji i public relations, mentorka, trener biznesu.
Podczas wykładu „Personal branding - klucz do zawodowego i prywatnego sukcesu we współczesnym świecie” podzieli się wskazówkami odnośnie budowania marki osobistej, wywierania pierwszego wrażenia, a także komunikacji w biznesie i życiu prywatnym.Dodatkowo, oprócz wykładów, odbędą się warsztaty, które poprowadzą wykładowcy studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej.
Ostatni dzień Forum Praktyki Gospodarczej - 17 września, upłynie pod hasłem „Dołącz do wkręconych w AT!”.
Uczestnicy poznają, czym są modele analizy transakcyjnej i w jaki sposób wykorzystać je do budowania skutecznych relacji w firmie. Po warsztatach rozpocznie się panel dyskusyjny, w którym udział wezmą absolwenci Menedżerskiej akademii analizy transakcyjnej. Są to pierwsze w Polsce studia podyplomowe, prowadzone przez Wyższą Szkołę Bankową, w całości oparte na modelach analizy transakcyjnej.
 
Udział w Forum Praktyki Gospodarczej jest bezpłatny. Więcej informacji: www.wsb.pl/chorzow

 
Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.