Konkurs HR INNOVATOR 2015

Patronat medialny

Czy innowacje w HR są kluczowe? W ostatnich latach, gdy wiele firm odczuwa skutki kryzysu ekonomicznego, ciągłych zmian i globalizacji, panaceum na przetrwanie w trudnym czasie i osiąganie sukcesu staje się stosowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania ludźmi, wspierające nie tylko pracę działu HR, ale także realizację strategii biznesowej.

Działy HR coraz większą wagę przykładają do narzędzi wspierających na przykład proces wyznaczania celów okresowych i rozliczania ich realizacji czy rozwijania pracowników w sposób zindywidualizowany z wykorzystaniem e-learningu. Odwaga we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań z obszaru HR wymaga dużego zaangażowania, ale jest wyjątkowo opłacalna. Duży procent innowacji z zakresu HR-u implementowanych w Polsce zainspirowany jest rozwiązaniami z innych krajów. W rodzimych przedsiębiorstwach powstają także zupełnie nowe, autorskie praktyki i narzędzia, które są następnie przejmowane przez inne firmy na rynku lub organizacje poza granicami kraju.
Nowoczesna Firma - organizator Kongresu Kadry poszukuje i nagradza innowacyjne firmy, które wdrażają nowoczesne rozwiązania z obszaru HR.

A to wszystko w ramach konkursu HR INNOVATOR. Innowacyjne działy personalne mogły bezpłatnie zgłaszać swoje projekty za pośrednictwem strony hrinnovator.pl. Finał konkursu odbył się podczas XXI edycji Kongresu Kadry w dniach 6-8 maja 2015 roku.

Jury konkursu wyłoniło finalistów, którzy mogli zaprezentować konkursowe projekty 7 maja podczas kongresu. Prestiżowa statuetka HR INNOVATORA trafiła do rąk zwycięzcy tego samego dnia.

Poznaj też Laureatów konkursu HR Innovator 2014.

  

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.