VRDay to jedyna w Polsce konferencja poświęcona Immersive Learning i praktycznym zastosowaniom technologii Virtual Reality!

Patronat medialny

 

VRDay to jedyna w Polsce konferencja poświęcona Immersive Learning i praktycznym zastosowaniom technologii Virtual Reality!

Zainspiruj się jak szkolić pracowników w najbardziej efektywny, nowoczesny i angażujący sposób! Zdobądź wiedzę o trendach i wyzwaniach cyfrowego świata uczenia się i rozwoju! Dowiedz się, jak możesz wdrożyć i zastosować VR w obszarach L&D, by odnosić sukcesy! Sprawdź jak technologia VR wspiera rozwój kompetencji miękkich, wzmacnia zdolności interpersonalne i umiejętności menedżerskie! Przekonaj się jak zapobiec spadkowi efektywności i zaangażowania pracowników w pracy zdalnej!

Podczas VRDay łączymy wiedzę międzynarodowych autorytetów z USA, Kanady i Europy z doświadczeniami polskich firm. Uzyskaj dostęp do światowego know-how i praktycznej wiedzy dzięki wybitnym ekspertom:

Marta Machalska, Prezes Zarządu iPro Sp. z o.o.

Robert Wróblewski, Digital Learning Designer, Partner w iPro Sp. z o.o.

Graham Wheeler, Dyrektor Generalny HTC EMEA

Dr David Chandross, lider w World Health Organization Serious Game Design Unit

Christopher Lind, Globalny lider w zakresie zarządzania i technologii w HR

Daniel Dyboski-Bryant, edukator specjalizujący się w VR/AR i technologiach immersyjnych

Elisabeth Baron, Enterprise Solutions Executive w Unity Technologies

Dr Anna Czarczyńska, Senior Consultant & Trainer Talent Chase

 

Gość specjalny wydarzenia:

dr Joe Dispenza, neurobiolog i autor bestsellerów New York Timesa w trakcie inspirującego wywiadu odpowie na pytania: dlaczego nastawienie na rozwój jest kluczową kompetencją przyszłości i ma znaczący wpływ na kulturę organizacyjną oraz jak mózg zmienia się podczas doświadczania i jak technologia VR może na to wpłynąć.

Brzmi interesująco? Kup bilet i nie strać okazji na spotkanie z wybitnymi ekspertami VR Day (ipro-vr.com

Program:

  • Wciągające szkolenia VR jako wzmocnienie dla wyzwań biznesowych
  • Jak technologia VR jest dziś wykorzystywana w nauczaniu i co to może oznaczać dla jutra?
  • Neuronauka i VR jako alternatywny stan rzeczywistości, czyli jak szukać najlepszej wersji siebie jako lidera
  • Open World Learning Design z wykorzystaniem technologii immersyjnych
  • Czy technologia VR wspiera rozwój kompetencji miękkich, pozwala wzmocnić zdolności interpersonalne i umiejętności menedżerskie?
  • Technologia VR jako wiodące narzędzie rozwoju biznesu
  • Holistic Immersive Product Creation
  • Putting Experience in Learning Experience - zapewnienie doświadczania dzięki VR

Kto będzie uczestniczył? Menedżerowie i liderzy, którzy chcą uzyskać przewagę konkurencyjną, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz liderzy i eksperci obszarów HR i L&D zajmujący się cyfrową transformacją uczenia się.

Organizatorem i gospodarzem 1 edycji Międzynarodowej Konferencji  VRDay jest iProVR – nowa marka iPro, lidera rynku w zakresie projektowania zaawansowanych e-learningowych aplikacji szkoleniowych, projektant szkoleń VR oraz doradca w zakresie cyfrowej transformacji uczenia się. 

 

Współorganizator i Partner Strategiczny: TalentChase

Partnerzy: Digital Learning Centre i HTC

Patroni: ICAN, MiT Sloan Management Review, Digital Poland, Przedsiebiorcy.eu, Jobsora, Przedsiebiorcy.pl, Vital Voices, Klub Integracji Europejskiej, Personel Plus, Vistula, Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

 

Więcej informacji o prelegentach oraz programie Konferencji na stronie wydarzenia  http://vrday.ipro-vr.com/ lub bezpośrednio u Organizatora: iPRO: tel. 786 984 808 e-mail: vrday@ipro-elearning.com

Do zobaczenia!

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.