Konkurs Księgowi Przyszłości – trwają zapisy do rywalizacji po cenne nagrody

Patronat medialny

 

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta sp. z o.o. z przykrością informują o wstrzymaniu rywalizacji w IV edycji konkursu Księgowi Przyszłości.  Trudna i niecodzienna sytuacja, w jakiej wszyscy znaleźliśmy się z powodu pandemii COVID-19, spowodowała, że nasi potencjalni uczestnicy: zawodowi księgowi, eksperci płacowo-kadrowi, a także studenci, skupili się na problemach związanych z aktualną sytuacją życiowo-zawodową. Również konieczność izolacji domowej nie sprzyjała wspólnemu rozgrywaniu konkursu. 

O utrudnieniach tych informowali potencjalni uczestnicy, sugerując przesunięcie terminu konkursu, gdyż w obecnej rzeczywistości ich udział jest niemożliwy. Organizatorzy wzięli to pod uwagę i przychylili się do propozycji przesunięcia terminu konkursu.

Decyzja o wstrzymaniu rywalizacji zapadła po zakończeniu I etapu, dlatego organizatorzy chcą wynagrodzić tych, którzy do niego przystąpili. Najlepsze drużyny w każdej kategorii otrzymają „dziką kartę”, która po uruchomieniu konkursu upoważni je do przejścia od razu do II etapu, bez konieczności zaliczania testu I etapu.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy w jakiejkolwiek formie wyrazili swoje zainteresowanie naszą rywalizacją – uczestnikom, którzy pomimo trudności wzięli udział w I etapie konkursu, kontaktującym się z nami potencjalnym uczestnikom, którym pandemia ten udział uniemożliwiła, a także tym, którzy w różnych formach wspierali ideę konkursu.

----------------------------------------------------------

 

Rozpoczęła się już rejestracja drużyn do IV edycji konkursu Księgowi Przyszłości. Uczestniczą w nim trzyosobowe drużyny w trzech kategoriach: księgowa zawodowa, płacowo-kadrowa oraz księgowa studencka. Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta – polski producent systemu ERP enova365.

Konkurs Księgowi Przyszłości to połączenie współzawodnictwa z podnoszeniem kwalifikacji. Jego celem jest promocja zawodu księgowego, walka ze związanymi z nim stereotypami oraz wspieranie profesjonalistów. Konkurs odbywa się online za pośrednictwem strony ksiegowiprzyszlosci.pl. Uczestnicy weryfikują swoją wiedzę, przechodząc przez kolejne etapy rywalizacji. Na najlepszych czekają nie tylko wspaniałe nagrody, takie jak bony szkoleniowe, vouchery wypoczynkowe do sieci hoteli, sprzęt IT, ale również prestiż związany z udziałem w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych konkursów związanych
z księgowością i zagadnieniami płacowo-kadrowymi.

Ogólnopolski konkurs drużynowy

To już IV edycja konkursu Księgowi Przyszłości. Po raz drugi w rywalizacji, obok specjalistów z rachunkowości, biorą udział również zespoły ekspertów płac i kadr. Uczestnicy konkursu łączą się w trzyosobowe drużyny i stają w szranki z konkurentami z całej Polski. Swoją kategorię mają także studenci kierunków związanych z rachunkowością.

Na przestrzeni lat konkurs zyskał dużą popularność – w poprzednich edycjach wzięło w nim udział ponad 5 tys. księgowych.

Uczestników konkursu czekają dwa etapy testów online. Ci, którzy je pokonają zmierzą się
z opracowaniem zadania półfinałowego. Najlepsze drużyny spotkają się na obronie swoich prac w finale, który odbędzie się 18 czerwca 2020 r. w Warszawie. Zapisy na konkurs rozpoczęły się 16 marca i potrwają do zakończenia I etapu konkursu, tj. do 22 kwietnia br.

Atrakcyjne nagrody

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, m.in. bony na szkolenia, vouchery wypoczynkowe w jednej z sieci hoteli w Polsce oraz nowoczesny sprzęt IT. Konkurs to doskonała okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę, nawiązać kontakty, a także zdobyć nowy potencjał dla rozwoju kariery


Gala finałowa w Warszawie

Gala Finałowa IV edycji konkursu odbędzie się 18 czerwca 2020 r., w Warszawie,
w przestrzeni eventowej Białostocka 22. Podczas finałowej rozgrywki uczestnicy będą bronić swoich prac konkursowych przed jury, natomiast w drugiej części dnia nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród. Wydarzenie uświetnią wystąpienia organizatorów oraz ciekawe wykłady influencerów specjalizujących się w tematach konkursowych. Zwieńczeniem zmagań finałowych będzie uroczysty bankiet.

Organizatorzy i partnerzy konkursu

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta, polski producent oprogramowania enova365. Partnerem konkursu zostało Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner. Patronatem medialnym objęło go radio TOK FM oraz redakcje: Świat Księgowych, Rachunkowość, Infor.pl, HR Polska, HR Business Guide, Sposób na VAT, Sposób na Kadry i Płace, Sposób na Dochodowy, wydawnictwo RADA oraz portale HR na Szpilkach i Kariera w Finansach.

Szczegóły konkursu oraz rejestracja dostępne są na stronie http://www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres kontakt@ksiegowiprzyszlosci.pl lub zgłaszać pod numerem telefonu +48 695 313 318.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym konkursu jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.