Recruitment Days 2017, 28-29 marca, Warszawa

Patronat medialny

Rekruter – wg definicji – osoba przeprowadzająca rekrutację. Teoretycznie proste, krótkie i zwięzłe określenie. A jak ma się do tego praktyka? Zupełnie inaczej – praktyczne aspekty pracy rekrutera nie są już tak proste. Właściwe ogłoszenie, sposób rekrutacji, weryfikacja setek CV, albo zbyt mało CV, selekcja kandydatów, rekomendacje, sprostanie oczekiwaniom zlecających proces, sprostanie oczekiwaniom kandydatów. 

 

Jeśli przez te i przez wiele innych kwestii przebrniesz pomyślnie, zostaje onboarding. Koniec. Czyżby? Nie! Przecież musisz być odrobinę marketingowcem i zadbać o employer branding, musisz też być odrobinę prawnikiem i znać prawne aspekty, których jest wiele, a w dodatku wciąż się zmieniają, musisz też być doskonałym psychologiem, musisz… No właśnie.

Czy czytając ten wstęp masz wrażenie, że jednak o Twoich zadaniach, zmaganiach, wyzwaniach można napisać wiele stron? Jeśli tak, dołącz do nas. Recruitment Days 2017 to spotkanie stworzone z myślą o tych, którzy pasjonują się swoją pracą, którzy mimo wszystkich zmagań cieszą się każdym sukcesem, którzy chcą mówić o wyzwaniach w pozytywny sposób i którzy chcą zostać zainfekowani pozytywną energią zaproszonych gości, którzy podzielą się swoimi wyzwaniami i sukcesami!

 

Wśród prelegentów m. in.:

  • Rafał Bechciński, dyrektor ds. rekrutacji i rozwoju zasobów ludzkich, Suez Polska
  • Anna Celińska, HR Business Partner, Credit Agricole Bank Polska
  • Katarzyna Głowacka-Stewart, dyrektor, Departament Rekrutacji i Rozwoju, Bank Zachdoni WBK
  • Monika Kołodziejczak, Recruitment & HR Develompent Manager w Saint-Gobain w Polsce
  • Piotr Lemieszek, Head of Growth, Filttr

Organizatorem konferencji był Puls Biznesu.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: http://konferencje.pb.pl/konferencja/1038,recruitment-days-2017

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.