XVI Forum Praktyki Gospodarczej, 15 września, Chorzów

Patronat medialny


Zależy Ci na rozwoju osobistym i zawodowym? Potrzebujesz motywacji do działania? Przyjdź 15 września do Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na Forum Praktyki Gospodarczej! XVI Forum Praktyki Gospodarczej to wydarzenie, dzięki któremu można nabyć nowe umiejętności i kompetencje, rozwinąć sieć kontaktów biznesowych oraz odkryć mocne cechy osobowości i charakteru.


XVI Forum Praktyki Gospodarczej to wydarzenie, dzięki któremu można nabyć nowe umiejętności i kompetencje, rozwinąć sieć kontaktów biznesowych oraz odkryć mocne cechy osobowości i charakteru. Podczas wydarzenia bezpłatnie będzie można wziąć udział w eksperckich wykładach, zgrupowanych w dwóch blokach tematycznych: biznesowym i pedagogicznym.

W I części (blok biznesowy, godz. 16:15 - 17:45) wystąpi Artur Jabłoński, konsultant ds. e - marketingu. Podczas wykładu skoncentruje się na technikach marketingu sprzedaży i ich oddziaływania na klienta.
Drugim gościem będzie Jacek Walkiewicz, psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, który doradzi, jak być skutecznym w życiu osobistym i zawodowym.
II część konferencji (blok pedagogiczny, godz. 18:00 - 20:00) otworzy Dorota Krzywicka, psycholog rodzinny, z wykładem „Dajmy dzieciom święty spokój”, który ma na celu skłonienie słuchaczy do refleksji na temat sposobów wychowania dzieci.
Na zakończenie wystąpi Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta, który opowie o tym, jak budować relacje z drugim człowiekiem w oparciu o zasadę 3S: Szacunek, Sympatia, Szczerość.

Konferencja odbędzie się 15 września 2016 r. w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie (ul. Sportowa 29). Na wszystkie wykłady obowiązują zapisy. Program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://www.wsb.pl/chorzow/aktualnosci/xvi-forum-praktyki-gospodarczej
Rejestracja oraz udział w konferencji są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.