Tydzień Facylitacji, 15-19 października, Warszawa,Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań

Patronat medialny

W dniach 15-19 października w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi odbędzie się Międzynarodowy Tydzień Facylitacji. Czy codziennością Twojej organizacji jest niska satysfakcja pracowników, duża rotacja, lawinowo rosnące oczekiwania ludzi, brak zaangażowania, nieumiejętność współpracy? Szukasz rozwiązania, lecz kolejne benefity i udogodnienia przynoszą różny skutek, weź udział w wydarzeniu. Uczestnicząc w Tygodniu Facylitacji możesz zaczerpnąć pomysły i inspiracje na aktywne działania angażujące pracowników.

 

Popularne jest dziś stwierdzenie, że mamy do czynienia z rynkiem pracownika. Coraz trudniej jest pozyskać i utrzymać specjalistów. Gdy organizacja nie spełnia oczekiwań, spada satysfakcja, zaangażowanie, efektywność. W efekcie, pracownik odchodzi.

Jak zatem odpowiadać na potrzeby pracowników? Odpowiedzi poszukajmy w sposobie pracy. Kultura pracy oparta o współodpowiedzialność, pogłębiony dialog, łączenie perspektywy indywidualnej i zespołowej – włączenie podejścia facylitacyjnego – pozwala zaangażować pracowników, zadbać o potrzeby, umożliwić rozwój i uruchomienie potencjału.

Wszechnica UJ oraz International Association of Facilitators zapraszają do udziału w wydarzeniach Międzynarodowego Tygodnia Facylitacji, podczas których uczestnicy:

  • pogłębią rozumienie oczekiwań pracowników wobec organizacji;
  • dowiedzą się, jak organizacje odpowiadają na te oczekiwania;
  • zyskają pomysły na podnoszenie satysfakcji z pracy;
  • poznają metody i techniki facylitacyjne, m.in. Metodę Future Search;
  • opracują strategię działań dla prawdziwych case studies;
  • zaczerpną inspiracje na działania uruchamiające partycypację i zaangażowanie.

W programie:

  • Ogólnopolska debata menedżerów, HRowców i facylitatorów: Jak odpowiadać na oczekiwania pracowników?
  • Praktyczne warsztaty: Badanie satysfakcji i co dalej?

Więcej informacji

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.