„The Best Of Wellbeing At Work”, konkurs

Patronat medialny

„The Best Of Wellbeing At Work” to organizowany przez Wellbeing Institute konkurs dla firm i instytucji, które prowadzą działania pro-wellbeingowe oraz mają pozytywny wpływ

na pracowników. Termin zgłoszeń projektów do IV edycji konkursu mija 13 lutego 2024 r.

„The Best Of Wellbeing At Work 2024” to konkurs stworzony z myślą o organizacjach, w których tworzy się i wdraża działania mające na celu wzmacnianie wellbeingu w przynajmniej 1 z 6 obszarów: świadomość, zdrowie, relacje, miejsce pracy, systemy i procesy, kultura organizacyjna. W konkursie mogą wziąć udział organizacje o różnej wielkości, z różnych branż, które chcą podzielić się dobrymi praktykami, potrafią skutecznie angażować ludzi i widzą efekty swoich działań pro-wellbeingowych.

Jak podkreśla Agnieszka Czerkawska, Prezes Wellbeing Institute:– Ideą konkursu jest docenienie odpowiedzialnegobiznesu, który potrafi dbać o swoje korzyśc i jednocześnie ceni sobie dbałość o człowieka. Dlatego serdecznie zapraszamy do zgłaszania projektów wszystkie organizacje, które dzięki podejmowanym inicjatywom podnoszą dobrostan ludzi w firmie. Przy czym wielkość organizacji nie ma tu znaczenia. Może liczyć 50, 500 lub 5000 pracowników. Jak pokazują doświadczenie z poprzednich edycji, działania pro-wellbeingowe mogą przyjmować bardzo różne oblicza i skalę. Kapituły konkursowe nagradzały w przeszłości wysokobudżetowe, kompleksowe programy, obejmujące wiele płaszczyzn tematycznych. Z drugiej strony doceniane były także pojedyncze pomysły i bezkosztowe inicjatywy, w które udało się zaangażować wewnętrznych ambasadorów. Udział w konkursie to także doskonała okazja, aby wzmocnić swoją markę pracodawcy i przyciągnąć kandydatów, dla których coraz częściej liczy się przyjazne i wspierające środowisko pracy.

Agnieszka Czerkawska, Prezes i założycielka Wellbeing Institute, coach | fot. Wellbeing Institute

Podnosimy poziom wellbeingu ludzi i organizacji

W trzech poprzednich odsłonach konkursu „The Best Of Wellbeing At Work” nagrodzono takie organizacje jak: ING Hubs Poland, mBank S.A., LUX MED, Arvato Polska, Tradedoubler Polska, Delpharm Poznań, OVHcloud, Merck Business Solutions Europe. Clariter, Covebo Work Office, Softjourn i InPost.

Zgłoszenie w dwóch prostych krokach

Zgłoszenie do konkursu odbywa się w dwóch prostych krokach. Po pierwsze, należy wypełnić krótki formularz kontaktowy na stronie https://wellbeinginstitute.com.pl/konkurs/. Na podanego maila organizator prześle regulamin konkursu i mini-przewodnik, jak zgłosić projekt. Drugim krokiem jest przygotowanie i wysłanie gotowego zgłoszenia.

Pozytywne i kompetentne jury konkursowe

Kapitułę konkursową stanowią uznani eksperci, trenerzy i praktycy wellbeingu biznesowego, HR-u, employer brandingu. Wśród nich są Dorota Molek-Winiarska (dr hab., prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu), Kinga Baj (Starsza specjalistka ds. doświadczenia pracownika w mBank S.A.), Krzysztof Jóźwiak (Expert Lead Health, Safety & Wellbeing w ING Hubs Poland), Artur Dzięgielewski (Head of HR i HR Ekspert w SmartLunch, People Innovation), Agnieszka Czerkawska (Prezes Wellbeing Institute), Małgorzata Miodońska (Ekspert i Trener w Wellbeing Institute) oraz Agata Pelc (Dyrektor Zarządzająca Wellbeing Institute).

Na wszelkie pytania odnośnie konkursu można uzyskać odpowiedź, pisząc na adres:

konkurs@wellbeinginstitute.com.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym konkursu jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.