Employee Engagement & Retention Summit

Patronat medialny

Business and HR together- to better answer for employee retention challenge!

20-21 listopada, Hotel RenaissanceWarsaw Airport Hotel

 

O motywowaniu, budowaniu zaangażowania i retencji powiedziano już prawie wszystko, ale my się tego nie boimy, bo dialog, który inicjujemy będzie zupełnie unikalny: będzie to rozmowa HR i Biznesu:Prezesów, Szefów działów biznesowych oraz HR największych firm, któraodbywać się będzie w formule problems solving.

Tworzymy cross- branżowy dialog i  przełamujemy silosy w firmach, by dzięki zacieśnieniu współpracy działów komercyjnych i HR, wspólnie wypracować odpowiedzi na wielkie wyzwanie naszych czasów: zapewnienia zrównoważonych zasobów ludzkich w nieprzewidywalnym, stale zmieniającym sięświecie VUCA.

Podczas researchu kilkudziesięciu Prezesów i Szefów działów komercyjnych i HR z dużych firm, wskazało nam swoje największe wyzwanie: konieczność zaangażowania i zatrzymania pracownika w firmie– a w razie jego odejścia, efektywne zrekrutowanieoptymalnego zastępstwa- chodzi zarówno o pracowników wysoko wykwalifikowanych, na stanowiskach kierowniczych/zarządczych, jak i osoby na stanowiskach niższych, pracujących w magazynach, czy kierowców. Wobec najniższego od dawna bezrobocia, braku odpowiednich kandydatów na rynkuoraz trudności wyszukania i zrekrutowania pozostałych pojedynczych pereł to wielkie wyzwanie.

Nie miejmy złudzeń: lepiej nie będzie! Nowe pokolenia na horyzoncie, rewolucja 4.0, zmienne otoczenie makroekonomiczne przyniosły inny paradygmat zapewniania ciągłości operacyjnej biznesu, a nasze forum przyniesie odpowiedzi i inspiracje jak sobie poradzić w tej nowej sytuacji.

 

Pełna agenda dostępna na stronie: http://www.employee-forum.pl/

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.