Digital Age Coaching, 18 października, Kraków

Patronat medialny

Zapraszamy na jedną z najciekawszych konferencji coachingowych tej jesieni – Digital Age Coaching Leadership i empowerment w organizacji, która odbędzie się 18.10.2016 r.
w Hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie. Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera.
Wydarzenie skierowane jest do HR managerów, osób zarządzających zespołem, osób planujących zmiany w swojej karierze zawodowej jak i prowadzących własny biznes, a także coachów, trenerów i doradców zawodowych.

Celem głównym konferencji jest dyskusja na temat potrzeb współczesnych organizacji, które wynikają ze zmian zachodzących w otoczeniu każdej organizacji oraz intensywnych przemian jakie te organizacje przechodzą - głównie w obszarze kultury organizacyjnej. Potrzeba budowania kultury leadership i empowerment to wyzwania obecnych organizacji w erze cyfryzacji. W tym organizacyjnym kontekście wyłania się coaching - jako naturalny sposób, narzędzie, które  wspiera organizację w jej przemianach.

Wśród prelegentów konferencji znajdą się znane w środowisku coachingowym osobowości m.in.: Doug Strucharczyk, Elżbieta Cwynar-Budzińska, Grażyna Urbanik-Papp, Aleksandra Pogorzelska. Wykład inauguracyjny wygłosi Sławomir Lachowski (twórca m.in. mBanku, profesjonalny strateg, inicjator wielu start up’ów). Poza wykładami odbędą się także praktyczne warsztaty oraz panel dyskusyjny prezentujący dylematy wprowadzania rozwiązań coachingowych w organizacjach.

Szczegółowy program wydarzenia oraz informacje organizacyjne dostępne są na stronie http://www.digitalagecoaching.pl

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.