HR Tech Summit 2018, 26 kwietnia, Warszawa

Patronat medialny

HR Tech Summit 2018 to organizowana po raz 5. konferencja poświęcona wykorzystaniu nowych technologii przez zespoły Human Resources. Impreza co roku przyciąga dyrektorów i specjalistów reprezentujących wewnętrzne działy HR, jak również HR Business Partnerów, konsultantów i rekruterów. Temat przewodni tegorocznej konferencji to trend Future of Work.

 

 

 

Prelegenci oraz uczestnicy wydarzenia wspólnie dyskutować będą o tym, jak w pełni wykorzystywać nowe technologie oraz wprowadzić do organizacji synergię pracowników i rozwiązań z obszaru digital. HR Tech Summit 2018. "Nadchodzi Future of Work" odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Zmiany technologiczne, które dzieją się na naszych oczach już dziś zostały okrzyknięta czwartą rewolucją przemysłową. Technologie takie jak sztuczna inteligencja, platformy mobilne, społecznościowe systemy współpracy - zrewolucjonizowały nasze życie, wymianę informacji i sposób pracy.

- Nowe technologie, zmiany demograficzne, zastępowalność zawodów - oto przyszłość, wobec której już teraz stoją polskie przedsiębiorstwa. Działy HR, jako silnie zaangażowane w realizację założeń biznesowych swoich firm, bez dalszego już namysłu powinny zaakceptować konieczność wpisania się w zmiany. Jakkolwiek bowiem nie będzie wyglądać przyszłość rynku pracy, obejmie ten zasób, który dla HR jest najważniejszy – ludzi – mówi Joanna Rossa, Dyrektor Rynku Produktów HR w Wolters Kluwer Polska, który jest organizatorem konferencji. -  Im lepiej wyedukowani i przygotowani będziemy do Future of Work, tym łatwiej zabezpieczymy interesy biznesowe swoich organizacji i zespołów oraz zagwarantujemy sobie miejsce przy stole. Pozwólmy, by wiedza stała się tą wartością, dzięki której nadążymy za zmianami, staniemy się ich inicjatorami i kreatorami -dodaje.

Pytania na które będą starali się odpowiedzieć prelegenci konferencji HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work to m.in.:

  • Jak usprawnić procesy z obszaru Learning & Developement z wykorzystaniem rozwiązań digital?
  • Jak budować dialog z pracownikami w erze digital?
  • Jak analityka i praca na Big Data może usprawnić pracę HR i całej organizacji?
  • Czy roboty zmienią obliczę rekrutacji?
  • Jakie narzędzia wybierać, by tworzyć organizację przyszłości?

Konferencja składać będzie się z sesji plenarnej, której temat przewodni to Future of Work oraz trzech ścieżek tematycznych:

  • Learning & Development
  • Sourcing i rekrutacja
  • Zaangażowanie i komunikacja

Konferencja HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work odbędzie się 26 kwietnia 2018 w Warszawie. Dla pracowników wewnętrznych działów HR wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, możliwy po rejestracji na stronie wydarzenia.

Więcej informacji

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.