Kongres Managera “Budowanie wygrywających strategii”, 7-8 kwietnia, Katowice

Patronat medialnyW Polsce z roku na rok rynek jest coraz trudniejszy, bo presja jest coraz większa… Jak zbudować skuteczną strategię rozwoju firmy? Jaką strategią podążać i jak podejść do jej realizacji? Dlaczego strategia jest tak ważna dla każdej firmy? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas tegorocznej edycji Kongresu Managera „Budowanie wygrywających strategii”.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności menedżerskich i poszerzaniem praktycznej wiedzy. Kongres odbędzie się 7-8 kwietnia 2016 roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Podczas kongresu najlepsi specjaliści w Polsce, prezesi, dyrektorzy, managerowie zarządzający przedsiębiorstwami produkcyjnymi i usługowymi, podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami i strategiami działania. Dzięki temu, otrzymacie Państwo dostęp do najlepszych praktyk budowania wygrywających strategii na świecie, a podczas przerw i bankietu będziecie mieli możliwość nawiązania profesjonalnych kontaktów, zacieśnienia relacji biznesowych i odbycia interesujących rozmów z pozostałymi uczestnikami oraz prelegentami.

Pierwszy dzień kongresu - 7 kwietnia to dzień prelekcji, a drugi - 8 kwietnia – warsztatów tematycznych. Dzięki temu będziecie mieli Państwo okazję zdobycia nie tylko informacji teoretycznych, lecz także możliwość osiągnięcia praktycznych umiejętności, związanych z budowaniem wygrywających strategii.

Więcej informacji: www.kongresman.pl, gdzie dostępny jest aktualny program wydarzenia, sylwetki prelegentów i formularz rejestracji.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.