Forum Zaufania, 17 czerwca, Warszawa

Patronat medialny


17 czerwca w Warszawie będzie miała miejsce druga edycja Forum Zaufania pod hasłem "Kobiety, mężczyźni… i zaufanie w biznesie!”. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy pewności, przewidywalności i redukcji ryzyka, aby pod presją czasu podejmować dobre decyzje. Zaufanie staje się walutą już nie przyszłości, ale dzisiejszych czasów. Jest na wagę złota. Ci, którzy umieją zaufanie budować, rozwijać, utrzymać mają szansę być najlepsi na rynku.Forum Zaufania to miejsce, w którym spotyka się świat nauki i doświadczonego biznesu. To także platforma do wzajemnej inspiracji, dzielenia się wiedzą, praktyką, wynikami ciekawych badań i narzędziami użytecznymi w zarządzaniu zaufaniem.

Podczas drugiej edycji porozmawiamy o zaufaniu w życiu i biznesie w kontekście różnic wynikających z naszej płci.

Odpowiemy na wiele ważnych pytań, w tym:

  • Kto ufa bardziej w biznesie: kobiety czy mężczyźni i dlaczego?
  • Jakie mity na temat różnic płci krążą w świecie biznesu?
  • Dlaczego zaufanie kosztuje, a brak zaufania kosztuje jeszcze więcej?

Prowadzącym będzie Sebastian Kotow, praktyk, badacz, wykładowca akademicki, który obecnie pełni rolę CEO firmy szkoleniowo-doradczej – Institute of Behavioral Design, jest partnerem w firmie badawczej Neurohm i wykładowcą psychologii zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego na studiach MBA.

Razem z Sebastianem podczas panelu dyskusyjnego wystąpią: Carmen Tarcha, Aneta Podyma-Milczarek i Monika Świerszcz i Aleksandra Wilczura, czyli kobiety z niebagatelnym doświadczeniem w obszarze zarządzania, prowadzenia biznesu oraz komunikacji.

Więcej informacji: tutaj

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.