Konferencja Ucząca się organizacja, 13 czerwca, Kraków

Patronat medialny

Jak budować organizację opartą na wspólnym zaangażowaniu?  Jakich pracowników widzisz patrząc na swoją organizację? Biernych wykonawców zleconych zadań czy zmotywowanych i zaangażowanych w realizację wspólnych założeń? Przerzucających winę na współpracowników czy może biorących odpowiedzialność za jakość realizowanych działań? Marnujących czas i zwlekających z wykonywaniem zadań czy też wychodzących z inicjatywą poza oczekiwania szefa?

Zapraszamy do udziału w II edycji Konferencji Ucząca się Organizacja. Coraz więcej firm dostrzegając wpływ kultury organizacyjnej na postawy pracowników i jakość ich pracy, stara się budować warunki, w których ludzie biorą odpowiedzialność za wspólne cele i działają na ich rzecz z inicjatywą i zaangażowaniem. Osoby odpowiedzialne za politykę personalną zainteresowane tą tematyką Wszechnica UJ zaprasza do udziału w II edycji konferencji Ucząca się Organizacja. W gronie 120 menedżerów HR, przedstawicieli działów personalnych oraz dyrektorów zarządzających wspólnie podejmiemy dyskusję na temat budowania kultury współodpowiedzialności i partycypacji w organizacjach. Podczas trzech bloków tematycznych uczestnicy poznają dobre praktyki i przykłady wdrożeń w firmach: Skandia Życie, WSK PZL Rzeszów, SIG Sp. z o.o., Bahlsen Polska, Veracomp SA, Grupa Artamtura, Skanska Commercial Development Europe. Prelegentami będą eksperci i praktycy z polskich i międzynarodowych organizacji. Wystąpią m.in. Marek Darecki – Prezes Zarządu; Pratt & Whitney Rzeszów S.A., dr András Gelei – Senior OD Consultant z ICG oraz Martin Farrell brytyjski facylitator z International Association of Facilitators. Uczestnicy konferencji dowiedzą się jak tworzyć organizację opartą na wspólnym zaangażowaniu, jak motywować do podejmowania odpowiedzialności za wspólne cele, jak wzmacniać inicjatywę pracowników oraz jakie jest przełożenie kultury współodpowiedzialności na efektywność funkcjonowania organizacji.

Organizator Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału i wymiany doświadczeń.

Program konferencji dostępny jest na stronie Organizatora: http://www.wszechnica.uj.pl/pl/doradztwo/konferencja_uczaca_sie_organizac/program-konferencji/

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.