Targi IT Career Summit, 20 września, Warszawa

Patronat medialny

20 września, po raz piąty na Targach IT Career Summit największe firmy będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników.

 

 

 

 

 

 

 

20 września 2018 na stadionie PGE Narodowym odbędzie się 5 edycja targów IT Career Summit. Będzie tam możliwość poznania wszystkich, kluczowych pracodawców osobiście. Jest to szansa dla specjalistów w dziedzinie IT poszukujących nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery. Na targach będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy z rynku IT, będzie można poznać nowych ludzi z branży i nawiązać obiecujące kontakty biznesowe. Z pierwszej ręki można będzie zasięgnąć opinii o danej organizacji, co pozwoli ocenić czy warto tam aplikować.

Do udziału w targach pracy IT zaproszeni są również młodzi, zdolni i ambitni studenci oraz absolwenci kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w tej branży.

Swój bezpłatny udział w targach, można zgłosić wypełniając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl/warszawa

Podczas targów odbędzie się Konferencja TWOJA KARIERA W IT –która dodatkowo da szanse uczestnikom na pogłębienie wiedzy. Eksperci odpowiedzą na wiele pytań, jakie w dobie trwającej transformacji cyfrowej są ważne, m.in.:

  • Jak zaprogramować organizację?
  • Jakie technologie, mogą definiować przyszłość kodowania?
  • Czym środowisko ruby on rails broni się w 2018 roku?

Targi w sposób szcególny przyciagają Programistów, Developerów, Testerów, Wdrożeniowców, Inżynierów, Administratoreów, Oficerów bezpieczeństwa, Managerów ds. zarządzania projektami IT, Studentów lub Absolwentów kierunków informatycznych.

Na targach można będzie spotkać firmy, które będą aktywnie poszukiwać obiecujących kandydatów do swoich organizacji, m.in.: ASTEK POLSKA, Orbium, Nordea, NEXIO, Beside The Park, PWPW, DXC Technology, Credit Suisse, B2B Network oraz PKO Finat. To oczywiście tylko mała część pracodawców, którzy będą tam czekać tego dnia.

Więcej

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.