HPlay Volleyball, 16 listopada, Wieliczka

Patronat medialny

Dobra zabawa, integracja pracowników i sport to trzy filary, na których oparta jest idea HPlay Volleyball. Razem możemy stworzyć nową jakość turniejową. Chcecie spróbować? Zapisy wystartowały!

Zacznijmy więc od początku…

Historia światowej siatkówki sięga XIX wieku kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęły się pierwsze rozgrywki zespołowe. Przełomowy był rok 1945 kiedy to powstała pierwsza międzynarodowa  organizacja siatkarska znana większości kibiców pod nazwą FIVB. W Polsce natomiast ważną datą w kalendarzu tej dyscypliny jest rok 1947, czyli powołanie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Podstawowa zasada gry w piłkę siatkową jest bardzo prosta – 6 zawodników na boisku stara się zdobyć punkt, przebijając skutecznie piłkę na stronę przeciwnika. My dodaliśmy do niej dodatkowe wartości – integrację pracowników, pomoc trzem fundacjom oraz niezapomniane emocje zawodników i gości.

HPlay Volleyball

Pasja i zamiłowanie do siatkówki oraz chęć dostarczenia czegoś nowego dla pracowników firm sprawiły, że już 16 listopada 2019 roku startują rozgrywki w hali w Solnym Mieście w Wieliczce. Wydarzenie wychodzi naprzeciw coraz większym oczekiwaniom firm, dla których motywacja zespołu jest ważnym celem. Ponadto turniej to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również doskonałe narzędzie do promocji firmy. Siatkówka jest sportem, w którym nie wygrywa się indywidualnie. Wygrać może jedynie DRUŻYNA, która wykaże się wspólnym zaangażowaniem i determinacją.

Wydarzeniu towarzyszyć będą wielkie emocje, ponieważ oprócz sportowej rywalizacji gramy o wsparcie finansowe dla Beneficjentów którymi są:  Fundacja Ewy Błaszczyk „AKOGO”, Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacja „Wawel z rodziną”. Zwycięskie drużyny zadecydują o wysokości przekazanego wsparcia.

Na koniec

Pamiętamy także o publiczności, dla której przygotowaliśmy również szereg atrakcji. W trakcie rozgrywek o nastrój i uśmiech gości zadbają animatorzy. „Latające maskotki” będą poszukiwać chętnych rąk do ich złapania. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu firmy i korporacje, dla których przygotowaliśmy 32 miejsca. Szykuje się naprawdę emocjonujące wydarzenie, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy do turnieju jak i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.hplay.com.pl oraz na facebook.com/HPlayPoland.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.