Forum Zdrowie Pracownika: PRZEZ DOBROSTAN DO CELU,8 kwietnia, Warszawa

Patronat medialny

Ósmego kwietnia w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się II edycja Forum Zdrowie Pracownika: PRZEZ DOBROSTAN DO CELU.

 

 

 

 

 

 

 

Coraz więcej pracodawców wie, że pracownik: w dobrej kondycji fizycznej, zadowolony ze swojej pracy, który realizuje się także w życiu prywatnym - to gwarancja większego zaangażowania, lepszej wydajności  i mniejszej absencji.Podczas II edycji Forum będziemy przekonywać, że holistyczne podejście do zdrowia pracowników jest dla firm najbardziej opłacalne i realnie przekłada się na wyniki. O tym jak skutecznie wdrażać w organizacji pro-zdrowotne rozwiązania, dowiedzą się Państwo podczas II edycji Forum Zdrowie Pracownika,  której towarzyszyć będzie hasło PRZEZ DOBROSTAN DO CELU. Udział w wydarzeniu dla menedżerów, dyrektorów HR, BHP, osób zarządzających zespołami i właścicieli firm jest bezpłatny.
Wśród Partnerów, których będzie można posłuchać podczas prelekcji i spotkać w strefie wystawienniczej II edycji Forum są: Feel it, Dailyfruits, Funk International Polska Sp. z o.o., Ringier Axel Springer, Saltus Ubezpieczenia, Care Solutions, Studenckie Koło Naukowe Medycyny Stylu Życia WUM, Inwestor w Kapitał ludzki, Grand Prix Catering, Well.hr i inni.

Nie zapominajmy także o inspiracji… Podczas II edycji Forum zainspirują:
Kinga Baranowska – polską himalaistka, która poprowadzi prelekcję: Siła, odwaga, ZDROWIE – czyli o tym, co ważne w drodze na szczyt. #tobedziedobraprelekcja
Ekspert ze świata nauki - dr n. med. Daniel Śliż – specjalista medycyny stylu życia.  Warto tam być i poznać najlepsze rozwiązania pro-zdrowotne dostępne na rynku. 

Więcej

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.