24-25 maja - konferencja „HR w dobie nowego modelu pracy"

Patronat medialny

W dniach 24-25 maja w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie, odbędzie się konferencja „HR w dobie nowego modelu pracy”. Będzie to bez wątpienia największe spotkanie liderów HR w Polsce – grono samych prelegentów liczy ponad 30 ekspertów!

Konferencja poświęcona będzie najważniejszym trendom i wyzwaniom, przed którymi stoją dziś osoby odpowiedzialne za obszar Human Resources w firmach:

 • Nowa rola i oczekiwania wobec HR Business Partnera - czas pandemii uzmysłowił nam wszystkim, że zespoły HR są (powinny być) przygotowane na możliwość podejmowania decyzji biznesowych, bez których działanie organizacji w VUCA nie będzie możliwe. Dotyczy to wszystkich obszarów: rekrutacji, retencji, L&D zarządzania talentami oraz zadbania o taki rozwój organizacji, który zapewni pracownikom zdobycie niezbędnych kompetencji.
 • Wszechobecna digitalizacja, robotyzacja i automatyzacja procesów - obszar HR wymaga wdrożenia zmian i rozwiązań, które ułatwią i zoptymalizują jego funkcjonowanie. To również potrzeba przygotowania pracowników na cyfrowe miejsce pracy, które w modelu hybrydowym wypiera tradycyjny model. W tym wszystkim jednak nie może zabraknąć czysto ludzkich aspektów – właściwej komunikacji, zaangażowania i motywacji
 • Dane – klucz do pełnej wiedzy o organizacji. Zasoby informacji gromadzone w działach HR to skarbiec wiedzy na temat kondycji całej organizacji. Właściwa analiza uporządkowanych danych pozwala nie tylko na wnikliwą analizę obecnej sytuacji, ale i lepsze planowanie przyszłości oraz widoczność stanu procesów.
 • Wynagrodzenia i benefity po nowemu – czas pandemii i pracy hybrydowej, wzrastająca presja płacowa oraz brak dostępności kadr to wszystko na nowo definiuje sposób wynagradzania i motywowania w firmach. Jakie strategie i rozwiązania zostaną wdrożone? Co nowego oferuje rynek dostawców?
 • Walka o Talenty – dziś ludzie w firmie to nie zasób, ale kapitał, który należy pozyskać, zainwestować i zatrzymać w organizacji, której kultura będzie jednocześnie magnesem dla najlepszych kandydatów z rynku. Jak dbać o dobrostan psychofizyczny pracowników i co dziś oznaczają słowa „motywacja” i „zaangażowanie”?
 • Uwaga NOWOŚĆ – pierwszy raz w Polsce Agile w HR -bo hasło „zwinny” to już nie tylko modna fraza, ale realna zmiana.

Dlaczego warto wziąć udział?

 • Będzie to bez wątpienia największe spotkanie liderów HR w Polscegrono samych prelegentów liczy ponad 30 ekspertów!
 • Rozbudowana agenda: każdy będzie mógł wybrać spośród sesji wspólnych i aż 7 sesji równoległych!
 • Tylko praktycy – tylko praktyka ta idea przyświeca naszemu wydarzeniu– konferencja to zbiór najciekawszych case studies z rynku! Tylko tu w jednym miejscu i czasie spotka Pani/Pan reprezentantów m.in.  takich firm, jak: PZU, mBank, Allegro, Panasonic, ING Bank Śląski, PKO BP, PLAY, Aviva, DB Schenker, MB-Pneumatyka, Colliers, Hasco-Lek, Kongsberg Maritime, Fresenius Kabi, Vapiano, Accor Services Poland, Philip Morris Distribution Polska, Brenntag, Gettinge, DHL Parcel, BNP Paribas, Kinnarps, Nordea, Objectivity, Socjomania, HRrebels…i innych
 • Dowolność wyboru sposobu udziału: zachęcamy do udziału stacjonarnie, ale jeśli to okaże się niemożliwe można będzie wziąć udział online – prelekcje będą transmitowane za pomocą MS Teams
 • Po raz pierwszy w Polsce – jedna ścieżka tematyczna w pełni poświęcona metodyce zwinnej agile w HRze!

Szczegółowe informacje: www.strategiehr.pl

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.