IV edycja Kongresu HR

Patronat medialny

21 października 2020 w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR

Kongres HR to impreza edukacyjna, dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. Co roku kongres HR gromadzi ponad 120 uczestników. 

Celem Kongresu HR jest dzielenie się doświadczeniem i wzajemne inspirowanie w gronie praktyków HR. Co roku na scenie pojawiają się prelegenci, którzy przedstawiają najciekawsze i najbardziej aktualne tematy związane z HR. 

Poprzednie edycje Kongresu HR dotyczyły min. nowoczesnych narzędzi rekrutacji, wyzwań rynku pracy, różnic pokoleniowych, dress codu w biznesie, Work-Life Balance, mentoringu oraz efektywności działań szkoleniowych. 

Tematy na jakie będzie toczyła się dyskusja podczas tej edycji Kongresu HR to: 

Jak być bliżej ludzi w firmie? 

Jak budować kapitał ludzki w firmie? 

Jak identyfikować i wykorzystywać talenty w organizacji? 

Kiedy HR ma stać na straży ludzi, a kiedy na straży strategii? 

Co będzie głównym wyzwaniem HR w III dziesięcioleciu XXI wieku? Jakie są funkcje nowoczesnego HR w firmie? 

Jak sprawić, aby ludzie nie bali się HR? 

Na scenie kongresu HR pojawią się m.in. 

Barbara Franzblau-Koch - Kierownik ds. Personalnych Budimex S.A. 

Andrzej Feruga - Prezes Zarządu Minova Ekochem S.A. 

Marta Błońska - Trener i Konsultant Brainstorm Group Sp. z o.o. 

Michał Leksiński – Dyrektor ds. PR związany z firmą CEG Goverment Relations 

Sebastian Matyniak - Prezes Zarządu Brainstorm Group Sp. z o.o.

stolica Górnego Śląska - Katowice. Uczestnicy konferencji spotkają się w reprezentacyjnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, tuż obok słynnego Spodka. 

Co na temat tegorocznego Kongresu HR mówią organizatorzy: 

- Impreza od czterech lat przyciąga przedstawicieli największych firm w Polsce - mówi Sebastian Matyniak, prezes Brainstorm Group, pomysłodawca i organizator i jeden z prelegentów Kongresu HR. - Przyjeżdżają do nas dyrektorzy i managerowie działów HR, a także dyrektorzy zarządzający przedsiębiorstwami. 

Na kongresowej scenie pojawią się doświadczeni praktycy HR. W swoich wystąpieniach i dyskusjach przedstawią nowoczesne rozwiązania i innowacyjne pomysły w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. 

- Program Kongresu HR przygotowujemy tak, by uczestnicy mogli otrzymać coś w rodzaju podpowiedzi, gotowych wskazówek i nowatorskich strategii, które będą mogli wprost wykorzystać w swojej pracy - mówi Bartosz Rusek, wiceprezes Brainstorm Group, który w swojej prelekcji skupi się nad zawiłościami języka polskiego i jego stosowaniem w komunikacji wewnątrz organizacji. 

Zapisu na Kongres HR można dokonać kontaktując się z biurem organizatora - firmy Brainstorm Group Sp. o.o., 

Sandra Stępień (Specjalista ds. Szkoleń Otwartych i Konferencji) tel. 509 967 493, e – mail: sstepien@brainstorm.biz.pl) 

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.