Konferencja Wellbeing w praktyce, 10 maja 2023,Warszawa +online

Patronat medialny

Konferencja Wellbeing w praktyce – poznaj najlepsze praktyki  od liderów wellbeingu w Polsce

 • 10 maja 2023 r. Wellbeing Institute organizuje szóstą odsłonę konferencji "Wellbeing
  w praktyce".
 • Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie oraz będzie transmitowane online.
 • Na uczestników czekają prelekcje managerów odpowiedzialnych za dobrostan ludzi
  w polskich firmach oraz panele dyskusyjne z ich udziałem.
 • W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie Marek Kamiński, zdobywca biegunów, innowator, ekspert z dziedziny motywacji i odporności psychicznej.
 • Do 30 marca istnieje możliwość zakupu biletów na wydarzenie w promocyjnej cenie.
 • Poprzez specjalny formularz istnieje również możliwość zadania pytania ekspertom
  lub zasugerowania tematu, jaki powinien pojawić się podczas konferencji.

Konferencja „Wellbeing w praktyce” to okazja, aby z pierwszej ręki poznać dobre praktyki liderów dbania o dobrostan pracowników. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele zwycięskich firm w organizowanym przez Wellbeing Institute konkursie "The Best of Wellbeing 2022", czyli ING Hubs Poland (1. miejsce), mBank S.A. Polska (2. miejsce) i LUX MED (3. miejsce). W panelach dyskusyjnych zobaczymy także reprezentantów certyfikowanych organizacji, które uzyskały Certyfikat Wellbeing Leader 2023.

Zapytaj ekspertów o to, co dla Ciebie ważne na: https://bit.ly/WELLBEINGwPRAKTYCE

W tym roku organizatorzy konferencji zapraszają wszystkich do jej współtworzenia poprzez możliwość zadawania pytań
i sugerowania, jakie tematy z obszaru wellbeingu biznesowego powinny zostać poruszone przez ekspertów. Jak podkreśla Agata Pelc, Dyrektor Zarządzająca Wellbeing Institute:

– W przypadku tegorocznej edycji konferencji stawiamy na bardziej interaktywną formułę. Dlatego proponujemy wellbeingowcom i HR-owcom, aby zadawali pytania
i wyrażali swoje potrzeby w kontekście zagadnień związanych z obszarem dobrostanu
w organizacji. Chcemy, by było to wydarzenie dla ludzi, adresujące ich rzeczywiste wyzwania i najbardziej aktualne problemy. Obiecuję, że wyciągniemy z zaproszonych praktyków ile się da, aby znaleźć odpowiedzi i wydobyć esencję wellbeingu biznesowego. Jest to tym bardziej istotne, że o kwestii tej jest coraz głośniej w Polsce, co jest oczywiście pozytywne. Z drugiej jednak strony tworzą się wokół tego tematu pewne mity i bywa on spłycany.

Zaproszeni liderzy i eksperci z różnych branż pochylą się nad zaproponowanymi przez wellbeingową społeczność zagadnieniami podczas paneli dyskusyjnych. Uczestnicy konferencji mogą zatem liczyć na dużą dawkę praktycznej wiedzy, rozwiązań i inspiracji dla biznesu. Będą mieli także okazję zapoznać się z najnowszymi trendami odnośnie wellbeingu oraz wymienić się spostrzeżeniami z życia własnych firm.

Więcej informacji o programie konferencji, zaproszonych gościach oraz możliwości kupna biletów w promocji na stronie wydarzenia:

https://wellbeinginstitute.com.pl/konferencja-wellbeing-w-praktyce/

Partnerem merytorycznym konferencji „Wellbeing w praktyce” 2023 jest Wellbee, platforma online dającą dostęp do spersonalizowanej psychoterapii, prowadzonej przez wyselekcjonowanych specjalistów.

Wellbeing Institute to organizacja doradcza, która powstała, aby wspierać organizacje w działaniach związanych
z dobrostanem pracowników, a co za tym idzie, podnosić jakość życia ludzi. Oferuje innowacyjne rozwiązania, produkty najwyższej jakości oraz ekspercką wiedzę, pokazując firmom, jak stworzyć miejsce pracy, w którym pracownicy czują się spełnieni i zadowoleni, a firma bez problemu osiąga swoje cele biznesowe.

Misją Instytutu jest podnoszenie poziomu wellbeingu ludzi i organizacji poprzez wsparcie organizacji we wdrażaniu kompleksowych, efektywnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb programów wellbeing. Instytut tworzą doświadczeni eksperci i praktycy z zakresu HR, tworzenia kultury pracy i workplace wellbeing. Metodologia Wellbeing Institute oparta jest na wieloletnim doświadczeniu pracy z ludźmi, wiedzy naukowej oraz najnowszych badaniach.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.